Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle 18 - po exportu horší kvalita

majklan (9)|3.6.2015 11:27
Dobrý den, jsem už celkem hodně nešťastný s Pinnacle. Koupil jsem si verzi 18 Ultimate. Video mám v mp4...vše si nastříhám a když dám export do mpeg4, h264 tak video neni kvalitove tak jak original. je to mnohem horsi, kostickovane atd..nevite co s tim? popr.jak nastav it jaky birtrate atd... mam video 1280x720 30 fps....diky moc
majklan (9)|3.6.2015 13:36
prvni obrazek je po exportu....nastaveni tak jak vse ma byt...a druhy obrazek je origo...vidite ten rozdil okolo toho auta ty zoubky..hruza
Bez názvu.png Bez názvu2.png
arkij (540)|3.6.2015 13:55
Tu změnu kvality posuzuješ z těch obrázků? Jaký je originál, jaké je to vytvořené? Je to totožné?

Jako by jsi to změnil na prokládané nebo otočil pořadí snímků
majklan (9)|3.6.2015 14:10
je to udelane printscreem z videa ten obrazek vlevo je po exportu a ten obrazek v pravo je pred exportem..vysledne video (obrazek v pravo je kostrbaty ..je viditelne na okrajich auta....nevim co mam s tim delat

---------- Doplněno v 14:10 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:06 ----------

pri exportu mam prokladani progresivni..zkousel jsem id od horniho pole od spodniho..a porad stejne
arkij (540)|3.6.2015 15:03
Obrázek sejmutý přímo z obrazovky o videu, o jehož kvalitu se jedná, žádnou relevantní informaci nepodává, je to obdobné, jako by jsi vyfotil televizi v obchodě a posuzoval podle fotky jaký má tento konkrétní přijímač obraz.

Postni někde radši kousky toho videa, stačí tak 3-5 sekund
RoPo (6061)|3.6.2015 15:13
Při přehrávání na PC může u jednoho videa zabírat HW akcelerace a výsledek vidíš jiný než u druhého videa, které se může přehrávat SW - přes CPU a algoritmy v přehrávaném programu. Proto tam můžeš vidět rozdíly.
josefíka (651)|3.6.2015 16:47
Dej sem info souboru "origo" "export" z MediaInfo.