Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic Viera-??

Jey92 (2)|25.5.2015 23:39
Dobrý den,
Vážím si všech názorů a předem se omlouvám,že jsem nezadal přesný typ níže vysvětlím proč.
Pořídil jsem si Panasonic Vieru do svého nového bytu, je to starší model a za tu cenu mi stálo za to si jí pořídit.
Vše funguje jak má HDMI,Full HQ,Slot na SD karty,atd atd.
Kod modelu jsem si zapomněl opsat, ale jedná se o starší typ a momentálně se teď, už nenecházím v tom bytě, kde jí mám.

Jen čeho jsem si nevšimnul je to, že na pravé straně se trošičku display prohýbá, jakoby ten okraj nedržel display tak napevno. To samé jsem si všimnul, že mám i u monitoru, jelikož jsem student a postavit se na vlastní nohy je pro mě teď priorita nechtěl jsem dávat 10tisíce za novou TV, ale zároveň bych byl rád pokud by mi tato aspoň rok vydržela. Myslíte si,že jí mám odnést do servisu aby to nějak připevnili a nebo to není zásadní problém a děje se to často a dá se s tím žít a nemá to vliv na chod TV ? Jelikož jak jsem psal výše i u monitoru k pc toto mám. Jinak vše funguje naprosto jak má prostě, jen ten cit mezi tím okrajem a displayem není takový jako na levé straně.

Děkuji všem co toto zažili,vědí co s tím, a podají mi zde odpověď vážím si toho.
Přeji příjemný zbytek večera
RoPo (6061)|26.5.2015 08:49
Pošli sem fotku. Je to plazma nebo LCD?
Jey92 (2)|26.5.2015 11:51
Dobře, pošlu jsem foto ihned jak dorazím do nového bytu, kde jí mám.Je to LCD jak mi bylo i řečeno vše funguje jak má, mě jde jen o ten cit mezi tím jakoby plastem a displayem, že na pravé straně to není tak připevněné.Každopádně díky respond.