Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Aplikace pro ovládání smart TV

Neregistrovaný (0)|17.5.2015 21:28
Tazatel: lou

Znění dotazu: Marně se snažím najít nějakou aplikaci pro telefon, která by usnadnila pohyb cursoru ve webovém prohlížeči, třeba simulovala touchpad - všechny co jsem zkoušel jsou jen pro PC.
Ovládání přes ovladač je jen pro silné nátury a taky nestojím o to, aby se mi válela na stolku v obýváku bezdrátová klávesnice.

You tube v mobilu jde pěkně spárovat s televizí, ale web browser ne?

Zkoušel jsem všelijaké aplikace pro sdílení, ale ty umí zobrazit na televizi jen soubory z telefonu.

Technika, které se dotaz týká: smart TV SAMSUNG UE 32H5570
vivid.sk (11472)|18.5.2015 00:53
[QUOTE=;513084]a taky nestojím o to, aby se mi válela na stolku v obýváku bezdrátová klávesnice.[/QUOTE]
a co bezdrotova mys? :D
KamilZ (10277)|18.5.2015 02:33
Další, co si plete TV a PC :-).

Jednodušší a komfortnější je si ten web prohlížet na mobilu, 32" je stejně jen přerostlý monitor :-) . Můžeš se ještě plácnout přes kapsu a koupit tohle http://www.logitech.com/cs-cz/product/touchpad-t650

PS: O ničem nevím a nebude vědět nikdo, když ani nenapíšeš, na jaké platformě máš mobil...
Neregistrovaný (0)|20.5.2015 17:33
Telefon má Android 4.1.1

Pro mně je určitě komfortnější 32" než 3,5" :)

Investovat rozhodně nechci.

Jinak existuje mraky aplikací takových , jakou sháním - bohužel všechny jen pro PC :( , tak jsem si říkal, že tu pro TV jsem jen přehlédl a že někdo poradí - ale koukám, že asi žádná není.