Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast 2000XP DeLuxe - nenahrává

karelw (3)|21.6.2005 16:53
Mám PC (asus P5GDC Pro, P4 2,8, RAM 2x512, XP SP1) a nedaří se mi zprovoznit tuto TV kartu. Instalace proběhne (zkoušel jsem nové i staré ovladače i aplikace), karta naladí programy a všechno pracuje OK až na nahrávání. Jakmile se pokusim něco nahrát, tak se po chvilce začne obraz škubat a celé nahrávání nelze korektně ukončit. Musim PC restartovat. Naposled se mi složily i XP. Pokud se pokusim nahrávání stopnout (korektně) ještě před škubáním dopadne to stejně a pod ovladačem se otevře okno kde je vidět jenom nadpis "WinFast Loading.....". Při dalším klepnutí myší se za nadpisem objeví "Neodpovídá" a potom už pomůže jedině reset PC. V adresáři je sice vytvořený soubor, ale má nulovou velikost. Na starém PC (Soltek, AMD 1600+, 2x256 RAMXP SP1) to běhalo OK. Kartu instaluji po instalaci XP (SP1) bezezměn v nastavení.
Múže mi někdo poradit, co s tím. Děkuji.
karelw (3)|21.6.2005 17:56
Tak jsem udělal to, co jsem měl hned na začátku a to přečetl "Než se zeptáte". Potíže mám se zvukovou kartou . Když jí odinstaluji, tak TV karta nahrává jedna radost (teda bez zvuku). Karta je integrovaná na desce, ovladače mám z orig CD a i nejnovější, ale tak jako tak, jak ji zapnu, tak se nahrávání sekne. Tak nevim.
Ivo Mašek (10205)|21.6.2005 19:09
Karta je integrovaná na desce, ovladače mám z orig CD a i nejnovější, ale tak jako tak, jak ji zapnu, tak se nahrávání sekne. Tak nevim.
asus P5GDC Pro,
Já už jsem několikrát psal, že ASUS motherboardy jsou vynikající, ale pro ASUS produkty. To mám ověřeno praxí. Já tomu říkám: ASUS si rád dělá sám pro sebe. Pokud si ovladače Leadtek nerozumí s ovladači ASUS, tak s tím asi, bohužel, nic nenaděláš.
Zkus externí zvukovku (pokud můžeš před koupí vyzkoušet - neváhej). Ostatně, model DELUXE je určen pro zapojení do externí zvukovky. Až model EXPERT je určen vnitřním zapojením jak do externí, tak do interní zvukovky.
karelw (3)|21.6.2005 19:25
Děkuji Fóru TV Freak. Jsem sice zatím v polovině, ale už alespoň vim kudy kam. :BB: