Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Usmev na fotografii

Tean (410)|21.6.2005 11:15
Mam fotku osoby (Monalisa) a potrebujem jej natiahnut jej decentny usmev. Chcem to vlozit do videa ako sekvenciu obrazkov, kde sa ta krasavica postupne rozosmeje. Skusal som Photoshop, aj sa mi podarilo usmev natiahnut, ale doslo k nespravnemu posunu farby a k usmevu sa pridali farebne mazanice - chybal ten klasicky prirodzeny prechod farby. Photoshop je pre mna nastroj na drobne upravy, preto nezne na mna a polopate.
Pripadne doporucte iny soft. Viem, ze su na to specialne softy, ale cital som o tom pred 2 rokmi a nepamatam si nazov ziadneho.
Dakujem
Tean (410)|21.6.2005 13:01
...tak som si nieco nasiel...este ta medecina chyba v mojej schranke :-(

http://www.reallusion.com/facefilter/features-expression-enhancement.asp
Mike (617)|21.6.2005 15:11
Zkus WinMorph, ten to umí a funguje i jako plugin do Vegasu
imported_krist (119)|23.6.2005 09:48
winmorph je skvely ale jako plugin do vegasu6 ani 5 me teda nejede.
:-?
Saxel (2279)|23.6.2005 14:35
U mě sice taky plugin ve Vegasu 6 hlasi "WinMorph does not support this version of Vegas!", ale když tu hlášku potvrdím, normálně se spustí a funguje.

Musím se opravit. Nefunguje na 100%. Při opakovaném spuštění se mi občas (nepravidelně) objevují chyby.
imported_krist (119)|23.6.2005 16:38
jo to jsem taky zjistil ale pri tom navratu nahled neukazuje zadnej morphing a pri navratu do winmorph to u morphu ho di 2x nakej error. Pri warpu se provede deformace bez animace a pri opetovnym navratu uz ani nevim jestli to taky nejde 9-)
Fantas! (3016)|23.6.2005 18:58
Ja pouzivam Goofus! Je to starsi programek, ale velice pohodovy! Umi udelat video sekvenci a nebo jen snimek... :-!!!
2,6MB Kdo chce? :o))))
wadess (40)|23.6.2005 19:36
Já používám "FantaMorph 3.1" umí video a další věci.Myslím, že je skvělý. http://www.fantamorph.com
Pokud budeš mít zájem o medicínu, je možné ji zaslat.Jinak medicína na
"facefilter" - htttp://weww.freeserials.com/serials/view.php?dir=F
imported_krist (119)|24.6.2005 10:48
goofus je asi fakt hodne stary pac ani pan gugl onem nevi :-I
a ten fanta morph je fakt docela dobrej :BB:
Meducinka na v3.1 zdes: http://crackdb.org/get_44530_Abrosoft.FantaMorph.3.1_crack.html
Tean (410)|24.6.2005 11:37
tak som tu po 3 dnoch, vdaka za tipy.
Medzitym som sa naucil pracovat s tym programom co som dal na neho link vyssie a je to super program, som velmi spokojny.
Dokaze porobit take ksichty - chuda Monalisa.
Program ma prednastavene rozne ksichty a staci kliknut a osoba je nahnevana, usmiata, s tupim vyrazom, vyrazom mimozemstana a podobne ksichty, samozrejme dalej je mozna uprava aj manualna, cize si upravite obocie, oci, usta a kombinaciou tychto vlastnosti docielite akekolvek upravy tvare.
Je to fakt super program.
Dalej obsahuje moznost odstranenia lesku z tvare pri pouziti blesku (pravdu povedat , tuto funkciu sa mi nepodarilo pouzit uspokojivo, pretoze aj pri pouziti "kapatka" bola na to miesto dosadena farba plastickeho vzhladu)
Dalsou moznostou je redukcia cervenych oci - tato vlastnost je sice v roznych programoch, ale tuto mozem odporucat, dokazala mi odstranit aj prudko cervene oci, pri ktorych zlyhal aj ACDSEE.

Dalsou moznostou je zmena farby pokozky (ak sa niekto dlho neopaloval, alebo naopak vela chlastal a chce trocha ubrat alebo pridat na intenzite pokozky)
Fantas! (3016)|25.6.2005 00:37
Krom WinMorphu jsem vyzkousel vsechny zde zminene programy a nejlepsi a vystupove nejkvalitnejsi je dle me FantaMorph 3.1. Umi jak prechod dejnoho obrazu do druheho dle nadefinovanych bodu(morphing) a jeste deformaci obliceje... Umi vyexportovat jak video, tak foto! :-!!!
Memu do ted pouzivanemu Goofusu odzvonilo... :BB:
Joe-Joe (593)|25.6.2005 06:46
Fantas!
len neviem kde sa da kupit. 9-)