Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Minix Neo X8-H Plus

Borismart (3)|28.4.2015 10:14
Nazdar, mátě někdo zkušeností s totuto krabičkou? Co jsem o ní zatím přečetl znělo dobře... Umí např. 1000 mbps síťovku jako jedna z mála...
Převážně bych využíval XBMC. Hlavně filmy a hudbu.... ,
Nevíte jak je to se streamovaným videem z různých serverů? (Online filmy, seriály, nemyslím youtube). Bude to makat, nebo s tím má XBMC na Androidu problém?
Díky.
ssendy (21)|9.5.2015 11:04
Cau.Taky by me zajimali zkusenosti.A hlavne jaky je rozdil mezi vezri s plus a bez.Diky
Jindrar (18)|10.5.2015 13:18
Ahoj mám ho doma 14 dní a vše funguje vpohodě a hlavně rychle. Jen to chce nahodit poslední firmware než nastavíš kodi a ostatní aplikace. Zatím mi přehrál všechno co jsem mu předložil. Mám připojený 1,5T disk, takže jak funguje sdílení z Nasu nevím, ale miracast a dlna z mobilu je ok. Co mi trochu vadí je že dioda, která má signalizovat zapnutý stav je hodně slabá. Doplňky pro kodi jako je befun, sosáč apod fungují úplně v pohodě.
ssendy (21)|10.5.2015 20:29
A nejake 3D si zkousel?A DTS zvuk jede?Nekde sem cetl o nejakych problemech s DTS.A nevis jakej teda je rozdil v te plus verzi?Jesti je to jen kvuli tomu druhemu ovladaci nebo je rozdil nekde jinde.Dik
Jindrar (18)|26.5.2015 14:14
3d jsem zkoušel přes MX player a zapnul v televizi 3d funguje to v pohodě. Ohledně DTS - mám na disku všechny možný filmy, ale nezkoumám jestli jsou s DTS nebo ne, podstatný je pro mě to že mi to zatím přehrálo všechno co jsem přehrávači předložil.Hodně informací je na http://www.minixforum.com tak se podívejte i tam.