Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nastavení profilu uživatele

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Včera při řešení problému s nastavením nového hesla jsem trochu zmatkoval a činil unáhlené závěry (sorry). Chci si ověřit, kde nastala počáteční chyba.

Dotaz: Kde v zobrazení Mého profilu je možno nastavit/změnit kontaktní e-mail? Asi jsem slepý (32", 4.5 dpt ), ale žádnou položku související s e-mailem nevidím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Na tomto fóru si zobraz svůj profil (nahoře klikni na svůj alias). Poté vyber Nastavení fóra -> Upravit profil.

Zobrazí se ti návod jak změnit e-mail a heslo.

Shrnuto: Změna se provádí po přihlášení na homepage www.tvfreak.cz nikoliv přímo zde na fóru.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Díky za vysvětlení, mnohé objasňuje...
    I z pouhé formulace odpovědi od RoPo je zřejmé, že při potřebě změnit svůj e-mail člověk s prostou logikou nevystačí (jistě, jedná se o přihlášení do několika magazínů a diskuzních skupin).
    Nicméně jsem si nyní jist, že po "krádeži" mého původního e-mailu před několika měsíci, na který jsem byl registrován, jsem situaci neignoroval, ale byl jsem odrazen nemožností jednoduše (logicky) svůj e-mail změnit a to mi šlo.... Tím spíše, že jsem změnu oznamoval na více portálů, diskuzních fór (i zahraničních) a e-shopů a nikde problém nenastal.
    Nechci tvrdit, že zde použitý způsob je špatný, ale možná je na diskuzi? Ne každý navštěvuje všechny portály a diskuze, do kterých je automaticky přihlášen a pokud jej nezajímají, přestane tento fakt vnímat...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já jsem se kdysi dávno před mnoha a mnoha lety prvotně přihlásil přes email na Seznamu. To jsem měl také pak uvedeno v profilu. Ale protože Seznam měl ohledně emailů jeden čas dost problémy, tak jsem vše (soukromé weby, weby pro AURAN, TRAINS, pro mnoho dalších portálů ohledně TV, ....) musel přeregistrovat na jiný web, kde mám druhý email a samozřejmě jsem to udělal i zde. Šlo to. .... a protože připraveným štěstí přeje, tak mě nic nepřekvapilo

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Retiree Zobrazit příspěvek
    Nechci tvrdit, že zde použitý způsob je špatný, ale možná je na diskuzi?
    Tzn. navrhujete konkrétně jakou změnu?

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Pokud mohu hovořit za sebe, já jsem s přihlašováním celkem spokojený a s grafikou také. Jediné s čím jsem tu odjakživa bojoval, byl místní vyhledávač, který mně nikdy nenašel to, co jsem potřeboval. Proto raději v Googlu zadávám : "hledaná věc site:www.tvfreak.cz" a najdu vše, co chci.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Tzn. navrhujete konkrétně jakou změnu?
    Nenavrhuji, natolik jsem o tom neuvažoval. Problém, pokud nějaký je, se vyskytne ojediněle, jednou za čas. Pokud z případné diskuze nevyplyne něco jiného, nemá asi smysl se jím zabývat. V mém případě to byla mj. jen shoda náhod...

Podobná témata

1. Televize pro běžného uživatele do 18 000,-
    Od doly12 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-08-2014, 09:42
  2. Prosím o radu uživatele Pinacle 16
    Od JOPO v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-09-2013, 14:53
  3. Panasonic DMR-EX77EP-S a Editace profilů
    Od montyr v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray