Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

vzdy chybne snimky pri capturingu!!!

dan (43)|18.5.2004 20:40
Tak tohoto sa ne a ne zbavit! Pri capturingu cca. 3 hodin videa z sony dv camery mi vzdy spravi 1 az 3 chybne snimky. :(( ( volnym okom vidiet "preblik", a je pocut aj prasknutie). Po ukonceni capturingu napr. 1 hodiny program vypise: 0 dropped frames. Ale pri pozreti si tej hodiny takyto snimok najdem. Co stym? Je to problem hardverovy, al. softverovy? :-?

Video stahujem a upravujem v premiere pro

Moje pc:
MB - MSI intel865pe neo2 (2 x IEEE1394 na doske)
CPU - 2.8GHz intelP4(Northwood),
HDD - 2x baracuda 120GB, 7200ot., 8MB cache,
pamet - 2 x 256MB PQI 400

Aj by som vlozil obrazok na ukazku, laen ne viem ako...
pifa (21)|18.5.2004 22:34
To jsi schopnej pouhým okem zaznamenat vypadnutí [color=green]jednoho[/color] snímku?
dan (43)|19.5.2004 06:02
ten chybny snimok ma tvar ako puzzle, a je ho vidiet a u zvuku aj pocut
pifa (21)|19.5.2004 09:04
Takže to není vypadlej snímek ale špatnej snímek? pak ho vyndej a nic se neděje jedná se o v PAL 1/25 s takže by to neměl být žádný problém
dan (43)|20.5.2004 06:02
[quote=pifa]Takže to není vypadlej snímek ale špatnej snímek? pak ho vyndej a nic se neděje jedná se o v PAL 1/25 s takže by to neměl být žádný problém[/quote]

Presne tak to robim doteraz. Problem je v tom ze nemam chut vzdy pozorne pozerat cele, napr. trojhodinove video, najst chybny snimok, vyhodit ho a cely 3 hod. projekt ulozit znovu.
Libor Sindlar (1)|7.6.2004 11:28
Na tohle jsem si pred casem napsal program: projde AVI soubor snimek po snimku a hleda neco spolecneho. Pri vypadku jednoho snimku nebo jeho casti tam kamera (aspon ta moje) da data z minuleho snimku. Pokud je tedy cast snimku 100% shodna s predchazejicim, tak je asi neco spatne. Vzhledem k nahodnemu sumu je totiz prakticky nulova sance na 100% shodu.

Hledej tady: http://www.sindlar.com/software/dframe/double_frame.html Necekej zadne GUI - je co mala utilitka, co se pousti z prikazove radky.