Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr televize pro herní konzoli

GreLoLz (2)|2.3.2015 23:04
Dobrý den,

v blízké době bych si chtěl koupit televizi pro herní konzoli - přesněji pro playstation 4. Nejdůležitější priorita je pro mě úhlopříčka 50 palců - výška s podstavcem max. 70,7cm - vyšší televize se mi do skříně nevejde. Cenu bych si představoval do těch 14 000,- Kč, televizi bych asi koupil v Německu, kde bych jí mohl sehnat o trochu levněji. Smart tv a další funkce pro mě nejsou nějak podstatné, nejdůležitější roli pro mě hraje kvalita obrazu a nízká odezva při hraní.

Nemáte někdo nějakej dobrej tip ?

Díky moc,

Pavel
Romanko304 (56)|2.3.2015 23:55
Čo sa týka imput lagu skús loviť v SONY vodách. Aj keď..neviem či zrovna do 14 000,- Kč sa zmestíš.
RoPo (6061)|3.3.2015 07:36
[QUOTE=GreLoLz;509331]výška s podstavcem max. 70,7cm - vyšší televize se mi do skříně nevejde[/QUOTE]

Nezapomeň na prázdný prostor kolem TV, ve kterém TV musí obtékaz vzduch. Jinak může dojít k přehřátí či zkrácení životnosti.

[QUOTE=GreLoLz;509331] televizi bych asi koupil v Německu[/QUOTE]

Na toto si dávej pozor. Pokud TV budeš provozovat v ČR, tak ni nemusí správně fungovat např. EPG, v kabelové síti tunery, přístup ke SMART aplikacím, které jsou vázané na místo/zemi instalace apod.
GreLoLz (2)|3.3.2015 17:59
[QUOTE=RoPo;509342]Nezapomeň na prázdný prostor kolem TV, ve kterém TV musí obtékaz vzduch. Jinak může dojít k přehřátí či zkrácení životnosti.



Na toto si dávej pozor. Pokud TV budeš provozovat v ČR, tak ni nemusí správně fungovat např. EPG, v kabelové síti tunery, přístup ke SMART aplikacím, které jsou vázané na místo/zemi instalace apod.[/QUOTE]

Televize bude mít po stranách dost místa a vzadu za televizí je taky velký prostor, takže si myslím, že to bude v pořádku.

Všechny televize, co jsme zatím měli, tak byli koupeny v německu a vždy bez problému:)

Input lag jsem už hledal a většina výrobcu ho nepíše, tak se vždycky zkouším podívat na recenze, ale tam také většinou není, takže nevím, kde ho najít

Sony jsou docala drahý(Hlavně 50 palcový) s nima se do 14 000 nevejdu..

Nějaký přesnější tipy nemáte ?
Romanko304 (56)|3.3.2015 18:30
Možno tento rebríček http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag ti pomôže. Vyber si vhodné paramatre a potom už len vyhľadaj aktuálne ceny.
Buladog (34)|9.3.2015 08:48
50tku za 14 tisíc bude problém.

Doporučiji volit TV s VA panelem (vhodnější podaní černé, nižší inputlag).
Sony jsou na hraní nejlepší, optimalizace s konzolí a nejnižší inputlag, doporučuji modely KDL50W705b nebo KDL48W805b.
Popřípadě sáhnout po Samsung-u model 48H6200.