Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Mišmaš for ?

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Chtěl jsem přidat příspěvek do rubriky "problémy s PC...." a octl jsem se v jiném světě, kde jsem údajně zaregistrován ???? od roku 2007, no a spáchal jsem se stejným nickem první příspěvek.

Viz
    Kód:
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/81091-DVDFab
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Hledej šmudlo

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post256565

PS: Přesunuto do patřičné sekce
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 28-02-2015 v 16:01

Registrace
    Mar 2004

Sekce poradna

Kód:
    Po stisknutí tlačítka "Nové téma" v této sekci dojde k přesměrování do sekce "Problémy s PC (HW/SW) a jejich řešení" umístěné na Světu hardware. Pokud ale chcete diskutovat o něčem konkrétním, přejděte kliknutím na logo SHW na homepage fóra a vejděte do odpovídající sekce.
    Když kliknu na logo, mám krásně modrou obrazovku a nějak nechápu, jakým způsobem se tedy do obdobné sekce na TVFreak dostávají nové příspěvky, když dochází k přesměrování.......

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Jestli je tam ještě nějaká jiná podmínka netuším, to musí říct admin (Karel Polívka). Ale do té sekce přehazujeme témata, které uživatelé vytvoří ve špatné sekci (přehodit to do sekce na svethardware.cz jako moderátoři TVF nedokážeme).

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Foolproof: společné příhlašován do for nejde. Musíš se přihlásit zde a pak ještě na SHW. Pak bys tam snad mohl přeskočit. Problémy s PC, což je prioritní tema na SHW - tak tam bys měl přeskočit. Stejně by to mělo fungovat s tematy, která automaticky přeskočí (protože tam patří) do fora Svět mobilně, nebo do fora Digimanie

Registrace
    Mar 2004

Bezva, ale chtěl jsem umístit dotaz na TVFreak, ne na SHW, na TVFreaku se tedy objevují v "poradně" pouze příspěvky, které byly blbě umístěny ? Tedy, když úmyslně blbě umístím dotaz, objeví se tam, kde jsem ho chtěl .

Na TVFreaku vím, kdo tu je a kdo by mohl poradit, na SHW už název napovídá, že se jedná spíš o železo, než o softwarové jemnosti.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Rubrika "problémy s PC" se týká zájmové skupiny SHW. Neumí to rozpoznat ty jemnosti, které by se ještě týkaly TVF.