Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber nove TV, vyplati se od kauflandu - LED HD TELEVIZOR CANOX 61 CM

Blejzr (4)|21.2.2015 13:24
Ahoj dnes me zaujala nabidka kauflandu kde je v akci zajimave vypadajici televize - http://akce.najdislevu.cz/457157-led-hd-televizor-canox-61-cm.html - jsem naprosty lajk co se tyce TV.. vyplati se za tu cenu tato poridit? Urcite bych chtel TV aj do budoucna treba na nejakou konzoli (pravdepodobne budu porizovat KINECT) takze uz predem myslet aj na to.. nebo se spis vyplati priplatit za nejakou lepsi? Tady mi jen vadi ze nema USB vstup :(

Díky za rady
KamilZ (10277)|21.2.2015 13:43
To Ti nikdo neřekne, tyhle sr*ky (ehm, TV) zde jaksi nefrčí :D Já bych se to koupit neodvážil, možná jako TV pro psa do boudy. Nejsou tam uvedeny prakticky žádné parametry, nenajdeš žádné testy. Pokud k tomu chceš připojovat konzoli, tak je důležité zjistit hodnotu Input lagu, což se Ti (díky chybějícím testům) na 99% nepodaří, takže můžeš zaplakat. Pokud nad ní opravdu uvažuješ, tak si předem domluv, že ji budeš moci vrátit. A půjč si nějakou konzoli na vyzkoušení. Navíc je strašně malá. Raději se podívej po nějaké 32", troch osvědčené značce: http://televize.heureka.cz/f:12237:278835,383152,278834,422403;12238:80-82;p:10475/

PS: Konzole "Kinect" neexistuje. Existuje pouze doplněk Kinect ke konzoli Xbox One nebo starší Xbox 360.
PPS: USB vstup tam vidím
bastlir (3245)|21.2.2015 13:50
Není nad to, koupit TV někde mezi houskama. :) Mimochodem tam píšou, že USB to má. Já jsem nedávno koupil za stejnou cenu stejně velkého Philipse, ale FullHD, s DVB-S a s nahráváním na USB.
Za mě - NEBRAT.
Retiree (659)|21.2.2015 15:34
Já bych se toho nebál, ale nepovažuju se za znalce... Nemá sice rozlišení FullHD (jak píše bastlíř), ale jen 1920x1080, ale jako noname tv bude asi umět nahrávat na USB nekódovaně :-) :-)
Mě spíše zaujala nabídka v letáku ihned pod Dětskými plenkami a ubrousky, PROHNUTÝ 3D SMART LED TELEVIZOR SAMSUNG 164 CM za akční cenu 119,00 Kč (Dříve: 989,00 Kč). Trochu mě sice mate výřez z originálního letáku, ale...
KamilZ (10277)|21.2.2015 16:23
[QUOTE=Retiree;508684]Já bych se toho nebál,[/QUOTE]Ty bys fakt koupil TV neznámé značky jen na základě 4 řádkového popisu z letáku, bez teoretické možnosti ji vrátit? To jsi docela odvážný. Tedy TV, no 24" ani TV není. Nicméně ten člověk to chce řešit, jinak by se neptal.


[QUOTE=Retiree;508684]Nemá sice rozlišení FullHD (jak píše bastlíř), ale jen 1920x1080[/QUOTE]A co si také majore pod Full HD (správně ale jen HD) představujete jiného než 1920x1080 ? :-)

Ohledně USB - vzhledem ke "kvalitnímu" popisu ani nená jasné, k čemu, jestli tam nebude jen pro upgrade firmware.
bastlir (3245)|21.2.2015 16:42
To Retiree:
Zřejmě patříš do tzv. cílové skupiny, kam tyto letáky míří. :) Domnívati se, neznamená, věděti. :-R Platí téměř bez výjimky, že podezřele či nepřiměřeně levné věci se nakonec prodraží. Nicméně předmětná TV levná není.
Retiree (659)|21.2.2015 17:03
Sypu si popel na hlavu, byl to nepodařený pokus o ironii a ohledně FullHD u bastlíře i Kamilem nepochopený...
pepa.jih (1)|21.2.2015 17:44
[QUOTE=Blejzr;508677]Ahoj dnes me zaujala nabidka kauflandu kde je v akci zajimave vypadajici televize - http://akce.najdislevu.cz/457157-led-hd-televizor-canox-61-cm.html - jsem naprosty lajk co se tyce TV.. vyplati se za tu cenu tato poridit? Urcite bych chtel TV aj do budoucna treba na nejakou konzoli (pravdepodobne budu porizovat KINECT) takze uz predem myslet aj na to.. nebo se spis vyplati priplatit za nejakou lepsi? Tady mi jen vadi ze nema USB vstup :(

Díky za rady[/QUOTE]

Ahoj , koukal jsem na tv, kterou se asi bojíš koupit. Já bych se jí vůbec nebál koupit. Mám už leta menší tv absolutní neznačku a jsem s ní plně spokojen po stránce obrazové i zvukové. Není to dělo ale jako druhá mi plně postačí. a teď k Tobě. TV Canox je asi neznačka, leč má vše co má mít, hdmi pro připojení moderních zařízení, usb pro vše, ful hd obraz, je to vlastně monitor s tv tunerem. Jako takovou jsem tu moji tak kupoval.Tu připojíš vše potřebné, záleží Ti asi na této tv využití spíše jako herního monitoru. Vůbec bych se nebál , navíc máš v Kauflandu 3 roky záruku a to Ti nikde grátis ten rok nedaj, mě u nového Samsunga za 500 korunek navíc. Kup a hrej a za pár let bude technika jinde!!!
Za ty peníze je to KUP!!! Jesli se mnou někdo nesouhlasí, je to jeho věc, můj názor je kup.
bastlir (3245)|21.2.2015 18:09
Díval jsem se k Němcům a ti ji v Kauflandu už vyřadili z prodeje, takže mám podezření, zda to nejseu TV po opravě.
Ivo Mašek (10205)|21.2.2015 19:12
Blejzr:
Jestli nechceš moc utrácet, nejde ti o super obraz a spoustu věcí, které nevyužiješ, a přesto bys chtěl nějakou kvalitu a funkčnost, mrkni sem:
https://www.mall.cz/znacka/changhong
Jen tak mimochodem - vyrábí se to u nás:
http://www.changhongeurope.com/cz/cs/
Máš jistotu reklamace, servisu, .....
KamilZ (10277)|21.2.2015 19:26
Changhong mě také napadnul jako přijatelná "neznačka", ale bohužel už nedělá ve 32" 1920x1080, modely EF už se nedají koupit.
Blejzr (4)|22.2.2015 01:58
Aha.. ja nenasel USB v kolonce "vystupy" a nejak jsem z toho usoudil, ze asi USB nebude mit.. :D No jako mala mi neprijde.. pres 20 let mam TV pod 50cm uhlopricku.. Byla by to asi prijemna zmena.. A co jsem tak koukal tak pod 4k se stejna uhlopicka proste nesezene..

Jako uvazujem o tom s pritelkyni velmi.. Jsem z toho fakt na vazkach.. na druhou stranu se mi treba hrozne libi ty smart TV, kde je uz i internet a hafec funkci.. ale to jsme zase cenove asi uplne nekde jinde a do toho budem mit jeste par let casu..
KamilZ (10277)|22.2.2015 03:00
Evidentně Tě nemá smysl přesvědčovat. Limit 4Kkč je stejně vražedný, v takové kategorii je prakticky jedno, co koupíš. A pokud chceš (opět dle mě nesmyslně, to se na ni díváš z 1m?) jen 24", tak kup cokoli, stačí i HD Ready.
Doporučuji ještě pročíst tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/33686-Nez-se-zeptate-HDMI-3D-zvuk-LAN-DLNA

PS: Já mám na 3m velikost 50" a nyní bych šel do větší.
bastlir (3245)|22.2.2015 03:27
[QUOTE=Blejzr;508707]..... na druhou stranu se mi treba hrozne libi ty smart TV, kde je uz i internet a hafec funkci....[/QUOTE]
Tak právě podle tohoto bych TV vůbec nevybíral. Jsou to jen hračky, které brzy omrzí a pak spíš zdržujou.
Blejzr (4)|22.2.2015 04:45
Tak spis nez ze bych byl pevne rozhodnut TV vubec koupit, me zajimal proste nazev profiku na nabidku Kauflandu televize, ktera dle nich stoji normalne 7k.. jde mi o to, ze Kaufland proste jednou za cas, takhle dobrou akci udela.. Pred par mesici jsme si tam takhle koupili lednici.. ktera byla normalni znacky a na alze a vsude jinde byla v prumeru o 2000,- drazsi.. Z momentalniho letaku pujdu zitra koupit SodaStream (taktez super nabidka, za 1200 jsem ho nikde jinde nevidel..)
KamilZ (10277)|22.2.2015 08:21
OK, věřím, že se Ti bude líbit, minimálně do okamžiku, než k ní připojíš konzoli (která stojí s Kinectem 12 kKč, už to je trochu jaksi nepoměr ...). Když jdeš jen po ceně a nechceš si nechat poradit, tak je opravdu jedno, co v této kategorii koupíš. Navíc nemáš žádné srovnání, kdybys pak vedle té Tvé 24" noname postavil 32-40" lepší TV, tak bys teprve viděl, co jsi koupil. Další diskuze nemá smysl, názory a argumenty si slyšel, tu "TV" si užij a v tom případě nechápu, proč jsi se zde vůbec ptal.
bastlir (3245)|23.2.2015 02:36
A 7 tisíc nestála. Myslím, že ani polovic. V Německu prodávají novější typ, který je přesto levnější. Vždycky si říkám, proč mi prodejce chce prodat něco o tolik levnější, když by stačil daleko menší cenový rozdíl? A vždycky mě napadne jen jedna odpověď: chce mi udělat radost a sám prodělat.:-E
Saxel (2279)|23.2.2015 10:46
Romanko304 (56)|23.2.2015 16:41
Šaškovať s kinectom pred 61cm obrazovkou mi zrovna nepride ako cielený zážitok z hrania, ktorým by ovládnie hier pohybom malo byť.
...K samotnej TV sa ťažko vyjadriť bez testov príp. vlastnej skúsenosti či podrobnejších parametrov ako v odkaze kt. sem hodil Saxel, ale každopádne ja by som to neriskoval ani ako "TV pro psa do boudy" ako spomenul KamilZ:)
Inak Kaufland mám rád co sa potravín týka:D
KamilZ (10277)|23.2.2015 16:48
Jenže Kinect se neprovává v Kauflandu :D :D :D

Ale k věci. Na stránce, co posílal Saxel, je odezva 16ms, takže počítám v reálu tak 25, to bude hezká mazanice. Předpokládám, že ale argument cena převáží.
Romanko304 (56)|23.2.2015 17:43
Ne.. ten kúpi v Tescu.. :)
Blejzr (4)|28.2.2015 19:47
Vtipálci ;)

TV jsem nekoupil.. byla vyprodana.. nicmene prodavaji tam i normalni LG TV za velmi slusnou cenu.. Ale zatim s vyberem TV pockam.. jen prece to zatim nehori..
Romanko304 (56)|28.2.2015 21:39
Blejzr ty si začal vtipkovať ako prvý :) Neber to v zlom...

A ak to ma čas... presurfuj forum a pred kúpou svojej novej TV budeš školiť podaktorých predajcov ;)