Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): smart view 2.0 nevyhledá tv

Neregistrovaný (0)|10.2.2015 20:17
Tazatel: Martin Šalanda

Znění dotazu: Dobrý den, aplikace smart view 2.0 nedokáže najít televizi, mám jí nainstalovanou v notebooku windows 7, i když filmy fotky a hudbu z notebooku můžu do televize normálně poslat a když v průzkumníkovy kliknu na síť tak je TV v mediálních zařízení zobrazena a naopak televize zobrazuje notebook, skoušel jsem už vypnout antivirový program i bránu firewall což nepomohlo. Na stránkách Samsungu píší že TV Smart View 2.0 podporuje.
Předem děkuji za rady

Technika, které se dotaz týká: Samsung UE48H6470SS
KamilZ (10277)|10.2.2015 20:26
Zkus pročíst tohle: http://samsungmania.mobilmania.cz/clanky/samsung-smart-view-20-sdileni-obsahu-s-televizi-test/sc-309-a-1328157

Mírně mě zaráží, že tam píší pouze o WiFi (ale nestudoval jsem to detailně)
Neregistrovaný (0)|10.2.2015 20:40
Původně jsem to měl připojené přes kabel, ale v televizi je návod kde se píše že musí být připojené přes WIFI, tak jsem to přes ní připojil, i když kabel sem nechal zastrčený do televize, univerzální ovládání TV a Set Top Boxu přes ovladač Samsungu už mám udělané. Když spustím Smart View a kliknu na připojit k televizi, tak to napíše že pc je připojeno k (název sítě) a že mám zkontrolovat jestli je k ní připojena i tv a pak kliknout na tlačítko refresh, v tv je napsáno připojení k úplně stejné síti a stejně to nefunguje.
Neregistrovaný (0)|11.2.2015 20:14
Tak sem nakonec stáhnu serviio, a vše funguje bez problémů, předtím mi nešlo z nějakého důvodu pouštět z pc do tv filmy v mkv, ale avi šlo bez problémů. Přes serviio funguje vše. Smart View 2.0 sem nerozchodil, zkoušel sem na to několik návodů co sem našel na google, nic nepomohlo.