Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): sledovanie online filmov

Neregistrovaný (0)|8.2.2015 13:46
Tazatel: Sofl

Znění dotazu: Dobrý deň,

vedeli by ste mi prosím poradiť, prečo mi na Samsung h6270 nejdú prehrávať seriály z sledujuserialy.cz? Stránku mi načíta, ale video spustiť nejde, skúšal som aj aktualizáciu TV a nepomohlo Vopred sa ospravedlnujem, ak sa to niekde na fóre nachádza, ale nenašiel som.
Ďakujem
vivid.sk (11472)|8.2.2015 13:55
Prahravanie flash videi nebude 100%ne na TV. Treba dane serialy stiahnut v nejakom rozumnom kontajneri (nie flash) a prehravat tymto sposobom. To by uz TV mala zvladnut.
sofl (0)|8.2.2015 14:13
A nepoznáš nejaké overené stránky, ktoré fungujú? Ja som sa chcel sťahovaniu práve vyhnúť. Niekde som sa tu dočítal o netplayer, ale vobec netuším ako ho do tv dostať
vivid.sk (11472)|8.2.2015 15:32
Skusal som len jedinu - ceskatelevize.cz, tam to funguje (zeby koli HTML5? - netusim, nezistoval som). Tieto veci netreba riesit cez TV, treba si zaobstarat maly HTPC a pripojit k TV, odbudne ti kopec problemov. A pokial to nepojde cez XBMC, tak to pojde cez browser. Na rozdiel od nativneho browsera v TV, je vzdy moznost ako to dostat na obrazovku.
Sofl (0)|8.2.2015 17:05
Takže z toho čo píšeš som kupoval smart tv zbytočne? Našiel som tu na fóre nejaký netplayer, ale žiadny návod pre radu H, teda aspoň predpokladám, že je to widget s obsahom filmov a seriálov alebo sa mýlim?
Sofl (0)|8.2.2015 17:52
Takže to, že mi naprd. ide live joj tak je to tým, že majú html 5? Ono niektoré stránky s online filmami idú, ale pri niektorých odklikám reklamy ale film sa aj tak neprehrá, ro je teda predpokladám vyššie spomínaný problém s flash. Takže ak chcem plnohodnotnejšie pozerať online filmy na tv tak si mám dokúpiť htpc prípadne mmc? A načo potom presne slúži ten netplayer, predpokadal som, že je vytvorený práve pre toto. Inač vďaka za odpovede.