Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): Aktualizace seznamu pořadů na TV Samsung

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: Honza

Znění dotazu: Asi neumín číst manuály k TV (233 stran) nebo soudruzi programátoři v Samsugu opět něco opomenuli, stejně jako s řazením pořadů v seznamech oblíbených, ...? Mám TV Phillips PT215409, zobrazím si seznam pořadů, vidím, že ne všechny jsou aktualizované, tak dám aktualizovat a vše se zobrazí OK.

U Samsungů jsem našel pouze jedinou možnost - zobrazit všechny kanály po zapnutí TV a potom Guide pracuje bez problémů.

Shrnu-li to, tak si myslím, že jsem něco v manuálu přehlédl k této vynikající TV. Pomůže mi někdo?

Děkuji

Honza

Technika, které se dotaz týká: TV Samsung UE55H7000
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Mohl by jsi konkretizovat, v čem máš problém.

Nováček
    Registrace
    Feb 2015

Jasně , jde mi o aktualizace seznamu pořadů. Po stisknutí tlačítka Guide, mám u některých kanálů informaci o pořadech "Žádná informace". U TV Phillips PT215409, to řeším aktualizací seznamu pořadů, u Samsungu jsem nenašel obdobu tohoto příkazu a aktualizaci zajistím pouze fyzickým přechodem na daný kanál a těch je hodně.

Jinak děkuji za předchozí odpověď k posunu začátku nahrávání pořadů, ušetřilo mi to další hledání.

Honza

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Zde máš nepotěšující odpověď: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post486721

Nováček
    Registrace
    Feb 2015

Kamile, moc Vám děkuji za odpověď. Netušil jsem, že hledám informaci k EPG . Prostě začátečník

Je to jedna, z mého pohledu, vad v SW, kvůli které jsem se rozhodoval mezi Samsungem a jiným výrobcem.
    Zvítězil LCD panel a zobrazení, které se nám se ženou velice líbilo a nelituji.

Přeji Vám hezký den

Honza

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2015, 12:55
  2. Aktualizace firmware TV SAMSUNG UE40D5000PWXBT
    Od Falešný Sobík v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-11-2014, 17:52
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-10-2012, 06:35