Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Sex a Lucía

Nováček Avatar uživatele Samuraj
    Registrace
    Nov 2004

Nenahrával někdo minulej tejden z ČT2 film Sex a Lucía? Oproti programu ho dali asi o 15 min pozdějš a mně skončilo schedulovaný nahrávání. Hned jak sem si toho všim znova sem to zapnul, ale kousek, odhaduju tak 30 s, chybí. Jestli to někdo máte nahraný z DVB, a byl byste ochotnej to někam uploadnout (ten kousek, dejte vědět. Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele Devaster
    Registrace
    Aug 2004

mam ripnute dvd ...

Je tu občas Avatar uživatele Radeq
    Registrace
    Mar 2004

Mne taky kousicek chybel (v podstate uz je to jen par zaverecnych vterin filmu a titulky), ale sehnal jsem to jinde a v pohode prilepil (hlavni cast je pochopitelne bez rekomprese). Ten kousek je sice v o neco horsi kvalite, ale jinak v pohode. Mas-li zajem, dam ti to na DVD-R proti cistemu DVD-R mediu (tahat 3G po siti dost dobre nemuzu).

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Neznám, ale určitě se ráda podívám. V poslední době se nám nějak ochladilo v ložnici. Nejsem si jistá, jestli to není od té doby, co jsme si do ložnice pořídili právě smart TV A to už jsem uvažovala o něčem takovém https://kamagra-pro.net/obchod/lovegra-100mg/ Ale trebabude stačit více se dívat v ložnici na erotické filmy