Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak zazálohovat nastavení stanic pro WinFast PVR

Doom (2331)|18.5.2004 09:38
Ahoj.

Chtěl jsem se zeptat: kam ukládá PVR a FM svá nastavení - naladěné TV a rozhlasové stanice? Ukládá je někam do souborů nebo do registru? Ptám se proto, abych si naladěné stanice, jejich pojmenování a jejich rozdělení mohl někam zazálohovat a po reinstalaci woken nemusel znova ladit a pojmenovávat...

V adresáři s PVR jsem našel pár datových souborů, které se tvářily jako nastavení, ale asi jsem něco přehlédl, protože po odinstalaci starého PVT a instalaci nového PVR se mi párkrát nepovedlo správně obnovit naladěné stanice.

Dík.
Ivo Mašek (10205)|18.5.2004 11:25
to DOOMHAMMER:
Mám dojem, že do registrů. Protože, jakmile provedeš odinstalování (tak jak se má), tak musíš znovu naladit - z registrů vše po odinstalování zmizí. Ruku do ohně na to ale nedám.
mia (103)|18.5.2004 20:11
Hkey_Current_User/Software/Leadtek... jsou to delší binární hodnoty (cca 240 bajtů u TV, několikrát - např. fvlist - favoritní kanály...) a u rádia je to podobný, akorát že jsou tam delší klíče.
Doom (2331)|20.5.2004 12:42
no to je super... dík za info... včera jsem testoval TV s novou PVR aplikací a zase jsem se musel rozčilovat, protože jsem zase musel ladit TV :-(

asi napíšu do Leadteku :-)