Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S: Nejdou nové ČT HD programy na Skylinku

Neregistrovaný (0)|30.1.2015 21:52
Tazatel: Václav

Znění dotazu: Dobrý večer, mám stejný problém jako se tu již vyskytl, nejdou mi nové HD programy ČT1HD, ČT2HD a ČT sport HD. Koupil jsem dnes nový přijímač Technisat Technistar S2, po inicializaci se vše naladí a vše funguje. Jen zmíněné tři programy na frekvenci 12363 nejdou. Úroveň signálu je 75, kvalita 0. Na přijímači funguje dokonce i FastScan, takže naladil automaticky všechny programy Skylinku, ale tyhle tři nejdou. Mám jen jednu anténu na Astru23,5 takže DiSecq je vypnutý. Ostatní HD programy fungují, takže s dekódováním asi problém nebude. Zkoušel jsem reset do default nastavení a nové ladění. Zkoušel jsem i zde zmíněné triky se změnou frekvence, ale bez úspěchu. Přijímač můžu do týdne vrátit, ale pomůžu si nějak? Díky.

Technika, které se dotaz týká: Technisat Technistar S2 s posledním firmwarem FastScan, CI modul SMIT standard, karta Skylink ICE multi balíček, HDMI do televize. Anténa byla a je nastavená asi 5 let bez problému - předchozí přijímač Technisat STR1.
RoPo (6061)|30.1.2015 22:30
Doladit antenu, problem v kabelazi, LNB apod. U me je uroven 70-75 a kvalita 10.5 dB. U TP 11876 mam uroven cca 69. Jsou to nejslabsi TP. Toto u pevne paraboly. U paraboly s motorem mam o trosku lepsi parametry. Mam dve paraboly. Montovane asi pred 10ti lety. Mam vice kusu HDS2.