Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 58

Téma: FUNKCNI Ochrana proti kopirovani DVD

Je tu pravidelně Avatar uživatele 666dia
    Registrace
    Nov 2005

a režim IFO...?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Ono bude hodně záležet i na té mechanice a jejím firmware.
    DVDRAM GU40N + nejnovejsi firmware. Pote jsem to zkousel na dalsich dvou zanovnich a vysledek totozny.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od duck130883 Zobrazit příspěvek
    produkujeme velke mnozstvi DVD. (maturitni ples...
    Tak jestli distribuujete maturitní ples pouze na DVD (navíc "nezpokopírovatelné"), tak se upřímně vůbec divím, že máte nějaké zákazníky... Sorry ...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od 666dia Zobrazit příspěvek
    a režim IFO...?
    Tak DVD Decrypter + rezim IFO + odskrtnuto proverit strukturu ochrany = nelze zkopirovat

Registrace
    Nov 2005

DVDRAM GU40N + nejnovejsi firmware. Pote jsem to zkousel na dalsich dvou zanovnich a vysledek totozny.
    opět se ptám, jak máš nastavený DVD Decrypter...?
    jak máš nastavené čtení chyb...?
    Naposledy upraveno uživatelem 666dia: 11-01-2015 v 20:23

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Tak jestli distribuujete maturitní ples pouze na DVD (navíc "nezpokopírovatelné"), tak se upřímně vůbec divím, že máte nějaké zákazníky... Sorry
    Nemusis se omlouvat, ochranu jsem na maturitaky jeste pouzil, uvazuji o tom. A delame pouze DVD protoze nikdo nic jinyho nechce, tocime tremi Full HD kamerami, palime BluRay, pripadne jiny pozadovany format. Ale vsichni chtej pouze DVD. Takze asi tak.

---------- Doplněno v 21:24 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:22 ----------

opět se ptám, jak máš nastavený DVD Decrypter...?
    Zakladni nastaveni = nelze zkopirovat
    rezim IFO + odskrtnuto proverit strukturu ochrany = nelze zkopirovat

muzes mi dat pripadne dalsi nastaveni, rad vyzkousim

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

To je celkom trefna poznamka, dnes je naozaj zaujimavy DVD nosic akurat pre tu poslednu generaciu (babicky, deduskovia), ti ostatni snad BluRay, alebo flashka na 1920x1080p@50p obsah.

Ale vsichni chtej pouze DVD. Takze asi tak.
    Si si isty ze nikto nechce fullHD zdroj? Neverim ze ani jediny jeden uzivatel nema zaujem o nativne HD video. Fyzicky BD disk (nosic) budiz - ale samotne video v rozumnom formate - nechce sa mi verit. Myslim, ze keby si do tej skatulky namiesto DVD ponukal 16-32GB flashku s videom, malo by to vacsi uspech.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 11-01-2015 v 20:28

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Musko Zobrazit příspěvek
    Ako písal vivid.sk, pýtať fix za akciu, v čom bude jedno médium DVD.

Každé ďalšie im napáliť za skutočné náklady na médium, čas, obal, potlač, zisk. Pokiaľ zákazník nesúhlasí s cenou ďalších médií, nech si ich kopíruje sám.

Nie som podnikateľ (tak sa možno mýlim), ale myslím, že účelom podnikania je zarobiť práve na akcii a nie na napaľovaní X médií. A nezabíjať čas zbytočnými (nefungujúcimi) ochranami.

Alebo sa mýlim?
    Chlapi ja vam rozumim a plne s vami souhlasim. Ale v dnesni dobe to takhle bohuzel nelze delat protoze by jste proste nemeli ksefty. To je realita.

Registrace
    May 2009

Ale v dnesni dobe to takhle bohuzel nelze delat protoze by jste proste nemeli ksefty
    Preco nie? Ved na maturitnom plese chce ajtak kazdy student to video. Preco skratka nemozes pytat fix za akciu a tento fix sa rozpocita na uzivatela. V cene je 1 medium = 1 student (dalsie kopie si ajtak spravi sam). Samozrejme, v nevyhode su triedy s mensim poctom studentov, ale za to predsa nemozes. Ak tocis stuzkovu, nikdy ju netocis pre 2-3 studentov, ktori si povedia, ze zaplatime tri stovky za troch a ostatne si "rozkopirujeme"

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek

To je celkom trefna poznamka, dnes je naozaj zaujimavy DVD nosic akurat pre tu poslednu generaciu (babicky, deduskovia), ti ostatni snad BluRay, alebo flashka na 1920x1080p@50p obsah.

Si si isty ze nikto nechce fullHD zdroj? Neverim ze ani jediny jeden uzivatel nema zaujem o nativne HD video. Fyzicky BD disk (nosic) budiz - ale samotne video v rozumnom formate - nechce sa mi verit. Myslim, ze keby si do tej skatulky namiesto DVD ponukal 16-32GB flashku s videom, malo by to vacsi uspech.
    Mel jsem na mysli Vsichni chtej DVD v pripade maturitnich plesu. Samozrejme ze HD ditribuujeme n pro jine zakazniky, ale opravdu minimalne. BluRay ma minimum lidi napriklad oproti DVD. A flash disk s video souborem neni tak blbuvzdornej jako optickej disk do stolniho prehravace. A v pripade flash disku prijdes o prostor pro reklamu a grafiku, ktera ti tvori vzhledove zajimejsi kompletnost pripadne dalsi informace, at uz formou nahledovych foto z videa ci popisu na prebalu boxu nebo na potisku media. Uvazoval jsem i o flash discich v podobe platebnich karet, ale na ty neexistuje moznost tisku v malofiremnich podminkach.

Registrace
    May 2009

ci popisu na prebalu boxu
    Ja som myslel pouzivat klasicky velky (a siroky) obal, kde okrem DVD bude vovnutri aj flashdisk s HD verziou (ak si ju uzivatel zaplati, flashka nieco stoji).

Registrace
    Nov 2005

duck130883 - odkud jsi...?

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

nemusím zkoušet, jde to, takovou ochranu jsme překonávali před 12 lety...klidně mně dodej disk, za 10 minut není co řešit...
    a věř mě...
    stáhni si DVD Fab a zkus to tím, to půjde...
    pak jsou varianty s RipItMe, nebo přímo zapíšeš adresu ze spodní tabulky, kde má začít ripovat DVD Decrypter...
    RipItMe mi to nezkopiroval, s tou adresou nejak vubec nevim o cem mluvis muzes mi dat blizsi info? Jak vubec funguje ten RipItMe, chapu to dobre tak ze od projede DVD zjisti vadny sektory, vytvori list a ten hodi DVD Decrypteru?

DVDfab jdu ted hned zkusit a dam vedet.

diky

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Realita je takova, ze se na vysledek jednou mrknou na max.4" debilovi a pak smazou. Aktualnost tak max. 2 mesice po maturitaku. Jedine, kdyz jim to dedek nebo baba zaarchivuje, tak je preziti podstatne delsi.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2008

duck130883 - odkud jsi...?
    Slaný

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ochrana proti kopírovaniu
    Od Delfín v sekci Mastering
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 02-11-2011, 07:23
  2. VD: Ochrana elektroniky proti přepětí
    Od Jiří Piškula v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 12:17
  3. Nový druh ochrany proti kopírování?
    Od mmmartin v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 12:16
  4. Jak odstranit ochranu proti kopírování z DVD ?
    Od JuraP v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 07-11-2006, 13:42
  5. Ochrana proti rozmazání
    Od arleta v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 13-12-2005, 07:20