Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 155

Téma: Vlákno k LGxxLB650V

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Ahoj,

předem se omlouvám za hloupý dotaz, ale koupil jsem LG 42LB650V s webOS a v určitém časovém intervalu mi po stranách vyskakuje jakasi nabídka/reklama ohledně webOS, dá se to nějak vypnout/zrušit?

Díky za rady, teprve do světa smart tv pronikám.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-01-2015 v 06:31
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj potřeboval bych poradit ohledně zprovoznění USB flashky,kamarád si koupil tuhle TV a rad by připojil přez usb flashku nebo externí HDD.
    Jde nějak zprovoznit nahrávaní na flashku jako u samsungu ten Samsung TV USB Adjuster nebo to na LG nejde?
    Pak mám další dotaz, když by si koupí externí HDD jde na něj nahrávat pořady z TV a zároveň ho vidět přes síť třeba z PC a dohrávat tam filmy nebo fotky.Nebo jen bude k dispozici TV na nahrávání nebo jen na ty fotky bez nahrávání?.
    Někde jsem četl že po připojení k TV už nejde načíst v PC,je to pravda?

díky
    Naposledy upraveno uživatelem Malevil: 30-12-2014 v 16:15

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to jsem samozřejmě četl ale tam se nepíše jestli jde nahrávat na usb flash jak po úpravě na TV od Samsungu.
    A následný dotaz jestli když připojí USB Hdd jestli bude vidět jako síťoví disk .tam o tom není ani zmínka

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Adjuster u Samsungu nemá nic společného s tím, že by TV neuměla nahrávat na flash, pouze odrbe test rychlosti u pomalejších flash.

Citace Původně odesláno od Malevil Zobrazit příspěvek
    síťoví disk
    Ani jako "síťoví", dokonce ani jako síťový disk vidět (samozřejmě) nebude, TV není server. Už jsi takovou funkčnost v TV viděl? Ta je ráda, že žije a přečte ho.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

kuman :No to je odpověď ,děkuji

a pro pana Moderátora KamilZ ,český jazyk nebyl nikdy mojí silnou stránkou (ano stydím se za to) ale kvůli pravopisu tohle fórum není.
    Jsem rád že se našel i někdo inteligentní a odpověděl na můj dotaz. Vždy sem si myslel ,že fóra jsou pro lidi méně technicky gramotné a poradí ti kdo mají zkušenosti , ale poslední dobou mám spíše pocit že bez vysoké sem ani nemá cenu lézt, a některé to snad i obtěžuje ,když se něco někdo zeptá.Protože poslat link na něco co je sice k tématu ,ale o ničem a ještě napsat že mám použít vyhledávaní.
    se divím ,že mě to téma zrovna nesmazal

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Malevil> netreba sa hned urazat, myslim, ze odpoved (a presnu) si dostal uz v prvom pripade, staci brat veci s viac humorom.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

Na flešku nahrávat nejde,pouze na hdd.Tv si v hdd vytvoří složku LG-dvr a do ní náhrává.V pc je disk normálně viditelný ,ale tuto složku nepřehraješ,pouze a jenom v tv.Disk můžeš využívat na pc podle libosti na fotky,filmy.Rozhodně ti tv nezabere disk jen pro sebe,pouze si na něm vytvoří svoji složku ,do které ukládá.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 06-03-2015 v 15:38 Důvod: jen sloučení příspěvků

Registrace
    Feb 2011

kuman: doplň prosím, na jaké filesystémy nahrává (resp, zda na všechny, které čte pro přehrávání).
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-01-2015 v 06:29

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

Tak to nemohu sloužit,většinu filmu mám MKV a AVI,fotky JPEG. Zatím co jsem zkusil tak šlape.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od kocour03 Zobrazit příspěvek
    ale koupil jsem LG 42LB650V s webOS a v určitém časovém intervalu mi po stranách vyskakuje jakasi nabídka/reklama ohledně webOS, dá se to nějak vypnout/zrušit?
    Pravděpodobně máte zapnutý režim pro obchod. Najít a zvolit režim doma.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-01-2015 v 06:30 Důvod: Doplněna citace a sloučeno

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od konas Zobrazit příspěvek
    Tak to nemohu sloužit,většinu filmu mám MKV a AVI,fotky JPEG. Zatím co jsem zkusil tak šlape.
    Nemyslel jsem kompresi, ale filesystém flash (fat32, ntfs apod.) na který TV nahrává.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-01-2015 v 06:32

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Nemyslel jsem kompresi, ale filesystém flash (fat32, ntfs apod.) na který TV nahrává.
    A pokud by to byl i FAT32, tak zda nahravku po 4GB rozdeli nebo zastavi nahravani.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

Disk je ve formátu ntfs,délka nahrávání je volitelná až na 12hodin.Pravděpodobně to bude ovlivněno volným místem na disku.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

kuman: Můžeš vyzkoušet FAT32, jak se bude chovat? Já mám Panasonica a ten si disk usulpátoruje celý pro sebe se souborovým systémem z FreeBSD.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

To se mi zrovna moc nechce,musel bych ho zkopírovat do pc a zformátovat na fat, vyzkoušet,a znova ho uvést do původního stavu.Mám tam asi 350Gb všeho možnýho a to chvíli trvá.Kde bych v pc vzal 350Gb volnýho místa tak to nevím.Bejvalka Lg si disk taky sebrala jen pro sebe a kolega co má půl roku starou Sony má ten stejný problém.
    P.S. Myslím že při formátování je volba pouze na ntfs a exFat
    Naposledy upraveno uživatelem kuman: 03-01-2015 v 15:21

Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Usb flash disk
    Od pifl v sekci DVB-S
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-11-2012, 11:14
  2. Nejdú flash videá na LCD Sony. Iné značky TV flash podporujú?
    Od Lucio9999 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-01-2012, 10:09
  3. Vegas vs. Flash
    Od Diablo v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2006, 07:40
  4. USB Flash disc
    Od jopein v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-09-2005, 08:34