Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 11 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 155

Téma: Vlákno k LGxxLB650V

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Já mám v 42LB671V ten FW 04.45.04 asi měsíc, zatím mě funguje, ale nezkoušel jsem téměř nic, jen se občas dívám na DVB-T.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od majkicimo Zobrazit příspěvek
    Nevidím nikde, ale chcel by som už web os 2
    Možná se dočkáš, viz http://www.cnet.com/news/lg-updates-...to-web-os-2-0/

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Tak to je krása. Diky za super správy.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

uvažuji také o této televizi (LG 42LB650V), ale chtěl by jsem se zeptat na pár věcí..
    1) když nahraji nějaký pořad z tv, jde video nějakým programem v počítači dešifrovat?

2) u mojí starý lg tv (37lm620s) se mi při přehrávání z youtube stávalo že konec videa (někdy klidně i 10sec) youtube useklo a ihned začalo hrát další, jak je to zde ošetřený, přehrávají se videa až do úplného konce?

3) jak dlouho startuje tv? Někde jsem četl že i 20sec, což je docela dost

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

č1.nejspíš nejde
    č2 hrají normálně až do konce
    č3 Tady záleží co máš konkétně na mysli. Naskočení obrazu je za cca 7-8 sekund,přepínat programy jde okamžitě pouze šipkami,funkce smart začne fungovat až po 20sek.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Daji se nejak inteligentne radit programy? Myslim, ze u Sony jsem v minulosti videl moznost vyexportovat nejaky file na flashku a v klidu si seradit programy v PC.
    U tehle televize jsem nevymyslel, jak na to. Navic kdyz si udelam treba skupinu s oblibrnymi kanaly, tak po vypnuti mam v nabidce zase vsechny kanaly.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Tak nakonec jsem ji koupil, zatim spokojenost, i rychlost je dobra, jediny co si rikam ze panel je nejak divne usazen, spodek dobry, ale vrsek ma vetsi diru, budu muset jeste kouknout v obchode.
    Co mne ale hodne nastvalo je to jejich kurvitko jmenem true motion, kdyz to nevypnu, tak obraz vypada jak telenovela, bohuzel musim vypnout u kazdyho vstupu, ted jeste setridit kanaly na satelit, ale vypada to uz trochu pohodlneji jak u minule tv, jen mi jeste chybi moznost kanaly smaznout primo v tv..

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Dik. Nedari se mi dostat k tomu exportu. Drzim 8 vterin settings na obyc ovladaci a nic se nedeje.

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od mir77 Zobrazit příspěvek
    Dik. Nedari se mi dostat k tomu exportu. Drzim 8 vterin settings na obyc ovladaci a nic se nedeje.
    Už to tady bylo psané, u TV LG 2014 s WebOS a s FW asi od verze 4.xx.xx lze export a import nastavení kanálů provádět v menu Kanály - Ladění kanálů - Kopírovat kanál - (TV-USB)|(USB-TV), není třeba používat hotelový mód.

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

jj máš pravdu já to zkoušel a jde to paradně.Pak to jen upravím v PC a jsou seřazený tak jak jsem si předvolil

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Také jsem si je vyexportoval a upravil v programu chansort, bohužel po nahrání přestala jít spousta programů, nejdou ani když ty stanice znovu proladím, firmware 4.45.04, nějaké rady?

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Mne to tiež robí problémy. Keď ich upravím v chansort tak mi tam dá úplne iné frekvencie.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

nejhorsi ale je, ze i kdyz proladim satelit astru 23,5 jak rucne, tak automaticky, tak mi to najde cca 280 programu, ale setridit je katastrofa, ty programy ktere nefunguji, tak vyberu a kdyz je chci presunout uplne dolu, tak mi televize hodi hlasku ze musi uvolnit pamet a restartuje se, tridit po jednom a zadavat kazdymu programu je take o nervy, mam chut jim to do LG privest a omlatit o hlavu!!

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Dnes vyšel nový frimware FW 04.45.25

Strana 6 z 11 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Usb flash disk
    Od pifl v sekci DVB-S
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-11-2012, 11:14
  2. Nejdú flash videá na LCD Sony. Iné značky TV flash podporujú?
    Od Lucio9999 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-01-2012, 10:09
  3. Vegas vs. Flash
    Od Diablo v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2006, 07:40
  4. USB Flash disc
    Od jopein v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-09-2005, 08:34