Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s GeForce ViVo

Torque (5)|17.5.2004 22:32
Zdar borci, koupil sem si GeForce 4MX-440 AGP8x 128MB ViVo a nejak nevim, jak normalne sledovat TV... predtim sem mel staryho Radeona a koukal na TV pres zlate MMC a zachytaval video jak dábel, hlavne sem tipal obrazky. Ted ale nemuzu najit vhodnej soft k te geforce, dostal sem k ni Power Director 2.1, coz je opravdu zcela nevyhovujici aplikace, zabere si celou obrazovku aby mi TV zobrazila v malem okenku, je pomala a neprehledna atd... Poraďte mi prosím nějakej soft obdobnej Ati Multimedia centru, kterej mi na te geforce pojede. Pokud by šel nějak rozchodit MMC i na geforce, bylo by to super. Zkousel sem Microsoft Amcap a zde se da TV sledovat relativne komfortne, ale nastaveni obrazu je slozite pristupne a predevsim zde neni moznost zachytavani obrázků. Díkec za rady a tipy.
Tipi (104)|16.6.2004 09:23
Sledovať TV - karta s ViVo ??? :OO Asi ti nerozumiem veď ViVo znamená Video - in / Video - out. Ako sem prichádza sledovanie TV??? Maš na tej kerte aj Tuner? Ak ano tak aspoň napiš aký chip máš na karte (nie ten grafický, ale ten ktorý ti "zabezbečuje" ViVo), resp. napiš presný typ tej karty.