Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kabelový STB - a co teď s ním

Kardy (2)|23.11.2014 23:38
Zdravím,
doteraz som využíval digitálnu televíziu od UPC cez ich set-top box Kaon K - B3000HDCO .... pred nedávnom som ich služby prestal využívať no set-top box mi zostal keďže som ho od nich odkúpil ... teraz by som chcel zriadiť TV od firmy Skylink ( vrátane HD programov) a chcem sa opýtať či je to na tomto stroji možné, resp. ako by sa to dalo docieliť...

Ďakujem

...Kardy...
Dagy2 (3153)|23.11.2014 23:45
No keďže si si odkúpil káblový tuner tak môžeš na ňom pozerať programy, ktoré poskytujú kábloví operátori aj to len s orvnakými podmienkami ako používa UPC..
SkyLink je satelitný operátor.

Je to podobný rozdiel ako medzi lanovou dráhou a raketou - obidve sú na cestovanie, jedna po kábli, druhá po obežnej dráhe.
Skús ho predať, inak je vhodný len ako podložka pre nový sat prijímač.
Kardy (2)|23.11.2014 23:54
a je vôbec nejaký iný poskytovateľ káblovej TV na slovensku, u ktorého by som mohol využiť tento STB ?
Dagy2 (3153)|24.11.2014 12:10
No je ich hromada, skoro na každej dedine je nejaký. Otázka je kde bývaš a aké máš možnosti ty.
Náš káblový poskytovateľ je len jeden a vymeniť ho nemôžem.
Sú ale baráky, kde máš možnosť si vybrať z dvoch - troch. Kúpa tohto krámu nebola asi príliš rozumná, pokiaľ sa ti prachy nevrátili neplatením nájmu.
Ponúkni to niekomu kto má UPC. Máš šťastie takých ľudí je na slovensku s káblovkou najviac.

______________
Mod I.M. : přesunuto z DVB-S