Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Nové plátno a projektor

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Zdarec,
    potřeboval bych poradit s výběrem projektoru ( +-15 000,-) a plátna (+- 5000) do obýváku který se bude rekonstruovat. Plochu mám 2,7m na 2,4m a délka pokoje 6,5m, takže s manipulací není problém a zároveń se chci poradit jak daleko by měl být projektor od plátna. Jsem v tomhle úplný nováček, takže budu rád za každou radu. Další otázka je, bude k tomu připojen satelit,xbox a repro ale budu to přepínat i na televizi, takže jak mohu vyřešit abych vždy když budu chtít přepnout z projektoru na televizi nemusel přepojovat všechny kable. Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Projektor od platna byva podle typu a pozadovane uhlopricky 3-5m. Projdi zde informace kolem projektoru. Najdes to. Vypisovat sem to opet nebudu.

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2008

Jak k tomu budes pripojovat repro? asi te nemine koupe receiveru, kam nastrkas vsechny zdroje a pak bude muset mit 2 vystupy do projektoru a do televize. Taky jsem koukal, ze existuji i nejaky hdmi slucovace/rozbocovace na dalkovy, ale nevim, jak to funguje. Ja to mam tak, ze na televizi mam jen digital, do projektoru pres receiver mam satelit a PS4, kterej stridam s multimedialnim centrem. Kdyz chci mmc, tak musim prepojit kabely s PS4.

Jinak jak psal ropo, vzdalenost od platna ti dela uhlopricku, takze projektor budes mit daleko podle platna. Je to stejny jako promitacka. Vybirej podle tohodle projectorcentral.com

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

repro mám pres optiku Logitech Z-5500. No nic, budu to muset rozlouskat a něco vybrat, který receiver používáš? Koukal jsem do jiného topicu, kde chvalili Benq w1070 a i ta cena mi přijde jako přiměřená, tak co vi na to? S tím že bych koupil +- 117" plátno. Které by jste mi doporučili? Určítě to bude roleto, proto že za platném bude Tv ktere budu střídat s projektorem.
    Naposledy upraveno uživatelem Jestrab15: 22-11-2014 v 19:01

Registrace
    Feb 2007

Za vyrolovanym platnem mam take 65" TV. Platno mam elektricke Elite Screen 125". Projektor BenQ W1000+. Spokojenost.

Nováček
    Registrace
    Dec 2014

Ahoj. Čo sa týka kúpi projektoru, tak mám dobré skúsenosti s webom http://www.projektory-lampy.cz/projektory/. Na výber majú projektory rôznych značiek a cenových úrovní. A myslím si že, by si tu našiel to čo hľadáš.

Nováček
    Registrace
    Jul 2014

mám Optoma HD25e + plátno Optoma135" a absolutna spokojnosť. Zvuk cez AVR Denon 1100 (repro inwall Canton 3.0).
    Na 5 metrov mi to plátno krásne usvieti. Pozerám vacsinou večer keď je tma, ale za pomoci externých žalúzií viem v byte spraviť tmu aj na obed cez slnečný deň.

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Takže nastal čas abych se už rozhodl jak propojovat všechny zařízení (projektor,Tv,Xbox,satelit,repro) protože v nejbližší době budu dělat omítky a předem musím vědět jak vše funguje. Takže jak načal Kadell, budu musel koupit receiver ale stále pořádně nevím jak funguje. Takže jestli to chápu dobře ( teda nejspíš špatně ) napojím do receiveru tyhle přístroje xbox,sat,repro a pak půjde jedno Hdmi do Tv a druhé do projektoru a pak už jen budu přepínat, kam mi signál půjde. Takže z projektoru mi půjde jen elektrika a Hdmi a z Tv to stejný? Jestli to chápu špatně, tak mě někdo Prosím opravte. Děkuji

Registrace
    Feb 2007

Musis si vybrat receiver se dvema HDMI vystupy. Na kterem HDMI vstupu bude receiver prepnuty, tak bude zobrazovat na obou HDMI vystupech

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Takže víceméně jsem to pochopil dobře. V tom případě, jestli by jsi mohl doporučit nějaký AVR. Cenu bych chtěl srazit na nejnižší částku co to půjde, jde mi čistě jen o to abych mohl přepínat mezi TV a projektorem. Takže odpadají serepetičky které bych stejně asi nevyužil.
    Naposledy upraveno uživatelem Jestrab15: 29-01-2015 v 17:53

Nováček
    Registrace
    Jan 2014

Ahoj, toto jsem řešil nedávno, stavěl jsem nové kino (nakonec plátno Elitescreens 125" motor, projektor Benq W1070), no a k tomu mám Blu-ray přehrávač Panasonic, MMC, Dreambox, DVD přehrávač. Měl jsem předtím Denon AVR-2106 (prehistorický model , ale zvukově dobrý), nicméně žádné HDMI. Tak jsem ho vyměnil za Denon AVR-X2100W, 8 HDMI vstupů, 2 výstupy, jeden mám do plasmy a jeden do projektoru, umí i passthrough (pouští signál ve stand-by režimu). Zvukově dobrý, stereo malinko lepší než předchozí model, DD, DTS apod. přibližně stejně bych řekl. Cena byla 12990 s DPH. Takže já bych doporučoval toto, ale znám jen značku Denon popravdě. Jo a repro k tomu je Wharfedale Diamond 5.1.

Registrace
    Feb 2007

Jestrab15: mam Onkyo. Onkyo ma modely s 2 HDMI vystupy.

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Tak to je vcelku pálka za to, že se bude přepínat signál z Tv na projektor. Doufal jsem míń, takže budu muset kvuli tomu zvážit celou moji představu o projektoru, protože 40 tisíc se mi jen pro zábavu nechce zrovna 2x dávat :-/. Kdyby někdo věděl o levnějším Receiveru anebo nějaké jiné možnosti jak ho nahradit, tak s radami sem To RoPo: A jaký model? Zkusím to hodit ještě do jiného threadu a uvidím
    Naposledy upraveno uživatelem Jestrab15: 29-01-2015 v 18:55

Registrace
    Feb 2007

Ted je od Onkya aktualni model TX-NR636

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Jestrab15 Zobrazit příspěvek
    nějaké jiné možnosti jak ho nahradit,