Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Evolveo smart tv box q4

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Ahoj, mám v úmyslu koupit tuhle hračku EVOLVEO SMART TV BOX Q4 a k tomu připojit externí disk Seagate Expansion Portable 1000GB, ale chci se zeptat jestli ho to "utáhne" , když disk nemá přídavné napájení.
    Další otázka, jakou bezdrátovou klávesnici + myš k tomu připojit ? Nejlépe klávesnice s touchpadem. Typ, výrobce ? Nic drahého
    Koukal jsem na EVOLVE Flymotion, ale vůbec nechápu jak to funguje a jestli to má vůbec nějaký smysl takový ovladač...
    Sloužit to bude jako přehrávač pohádek pro děti + procházení internetu
    Díky za informace.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

HDD - to Ti nikdo neřekne, jet to může ale nemusí. Jestli disk nemá napájení, tak je Y rozdvojka + zdroj (viz skrytý obsah zde https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post434505).

Klávesnice - Logitech K400.

Nicméně takováto Android zařízení se nehodí jako MMC (pročti si toto fórum, nebo obecně zkušenosti uživatelů s Android MMC), ale naopak jako smart zařízení zase ano.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 17-11-2014 v 11:14

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Díky za info, ale nechápu tu poslední větu : Android zařízení se nehodí jako multimediální centrum , ale jako smart zařízení ano
    myslel jsem právě že tahle "zázračná" krabička vyřeší přehrávání pohádek přes MXplayer v TV a zároveň jako prohlížeč internetu

Takže by bylo lepší něco takového ? http://www.czc.cz/zotac-zbox-id18-e-...138148/produkt
    učel zůstává stejný : Pohádky a internet
    Naposledy upraveno uživatelem LubiCzech: 17-11-2014 v 11:53

Registrace
    Feb 2011

Přehrávání přes MX player nepovažuji za rozumné a pohodlné přehrávání, pokud se Ti ho vůbec podaří rozjet v tom zařízení s akcelerací v 1080p. MXPlayer je klasická patlací aplikace, ne aplikace pro dálkové ovládání. Od toho je XBMC apod.

Pokud chceš rozumné a univerzální zařízení, pročti si tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...pro-rok-201314

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Můj známý si pořídil EVOLVEO Smart TV box Q4,jako reakci na hlášku ,že blízké v budoucnosti nebude další podpora smart volovin,jeho tv Pan.GT30.Ptal se mně je-li potřeba ochrana MCéčka antivirákem , no já mu tvrdím,že ne ale protože tomu nerozumím raději se ptám i když asi ze sebe udělám ...ach jo.

Registrace
    Feb 2011

Pokud tam nebude zběsile instalovat vše co mu přijde pod ruku nebo aplikace, tak není. Stačí zachovat zdravý rozum, instalovat z ověřených zdrojů (Google Play) a dávat při tom pozor na hodnocení (a aby to nehodnotilo jen 5 uživatelů), a požadovaná oprávnění. Nepředpokládám, že by to rootoval.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-02-2015 v 18:30

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

KamilZ, z tvých posledních dvou slov "tak není" vyplývá, že lze nainstalovat antivirák?

Registrace
    Feb 2011

Nerozumím dotazu. Mé vyjádření "tak není" je podmíněná odpověď na dotaz "je-li potřeba ochrana MCéčka antivirákem".
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 03-02-2015 v 18:44

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

No já MC nemám a byl jsem přesvědčený že do MC antivirák instalovat nejde, nebo se mýlím?

Registrace
    Feb 2011

Viz strana 4: ftp://ftp.evolveo.eu/multimedia_play..._box_q4_cz.pdf

Antivir je aplikace jako každá jiná, např. https://play.google.com/store/apps/d...mobilesecurity. Ale protože z toho předpokládám nebude obsluhovat banku a nemá to ani SIM na případný průšvih s přenosem dat nebo zasíláním drahých SMS apod., tak to nemá smysl. Klasické viry ve smyslu virů na PC na Android prakticky nejsou.

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Kamile ,moc děkuji za ochotu

Podobná témata

1. Samsung Smart TV / BD / HT 2012 SMART HUB (Serie ES / E) widgety a ine
    Od MILOSHKO v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 13-11-2014, 13:15
  2. HBO GO na Smart TV