Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zkušenosti v Upc s Panasonic txp42g30e v dvb-c s vloženým modulem conax

damian666 (11)|12.11.2014 11:59
Zdravím
má někdo zkušenosti s tv Panasonic txp42g30e z vloženým modulem conax v dvb-c u upc kvalita obrazu ladění a pod.chci si pořídit jen ten modul conax a nějaký balíček od upc nebo případně koupit stb přijímač ale věřím že panasonic má kvalitní tuner poradte kdo máte zkušnosti díky.
Ivo Mašek (10205)|12.11.2014 12:29
Já mám sice Sharpa a jedu přes jejich kabelový STB Kaon. Ten Kaon není tedy žádný zázrak, ale dovede jednu dobrou věc. Programy vysílané z kabelové UPC, a to hlavně SD, nejsou "mazanicí". Mají obrazovou slušnou úroveň. HD kanály - tam je to suprové. Vím, že spousta lidí, co jede na CI modul v TV, si stěžuje právě na obrazovou kvalitu SD kanálů (HD jsou v pohodě), a to napříč spektrem modelů TV.
vivid.sk (11472)|12.11.2014 13:04
[QUOTE=damian666;499446]ale věřím že panasonic má kvalitní tuner[/QUOTE]
Tuner v tomto pripade nieje zaujimavy, dolezita je kvalita upscalingu a processingu, ktora je v tejto TV na vybornej urovni. Ak si chces byt 100% isty, odporucam pozicat si pozadovany STB a kvalitu si mozes priamo porovnat na nekodovanych kanaloch.
damian666 (11)|13.11.2014 10:45
Tak já ted koukám přes tuhle telku na dvb-t ze společnýho rozvodu a na ní ty sd kanály celkem jdou než když to porovnám na led monitoru u pc kde mám taky zapojenou televizi tak si myslím že by ten panasonic neměl mít nejhorší tuner

---------- Doplněno v 10:45 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 10:41 ----------

Já bych raději právě koupil jen ten modul jinak se dá levněji pořídit i AB Cryptobox 650 HDC vyjde stejně asi draho jako ten kaon od upc ale co jsem čet jinde na foru tak ani jeden nevychvalí lidi do nebe
jito (999)|13.11.2014 15:17
Cryptobox není obrazově úžasný,ale má jednu velkou přednost-kódovaná nahrávka jde dostat do PC...
damian666 (11)|13.11.2014 23:56
to je celkem plus to každý přijímač neumí ale jen je blbý že bych stejně musel koupit ten modul od upc jinak to nebude s párované a v té interní čtečce to jistě nepůjde
damian666 (11)|16.11.2014 14:11
ahoj tak dneska budu objednávat tu službu tv komfort + mělo by to stát 300kč samotné ta levnější tam se mi nezdá ten balíček na výběr zdarma že by byl napořád pak bych moch ve finále po roce zaplatit i s ním víc než za ten komfort jen by mě zajímalo o kolik se po roce třeba zvyšují ceny teda když se zvednou.Taky sem přemýšlel o o2 tv ale tam se mi nelíbí kvalita videa není tak vysoká jako u upc
jito (999)|16.11.2014 14:53
Za 300kč je bez jejich boxu a minimálně na 12 měsíců.To čtu na stránce UPC.
Ale netuším,jestli to jde i bez jejich boxu za tu cenu.Každopádně bez boxu budeš potřebovat jejich modul s kartou-taky peníze.
Jinak služba je OK,mám jí několik let.
damian666 (11)|16.11.2014 14:56
jj objednal sem ten modul za 1209kč lepší než platit nějaký pronájem a po nějaké době to pak přeplatit jelikož ten panasonic jak tu mám uveden ten je i mezi podporovanýma j jejich seznamu
mirosat (30)|30.3.2015 22:25
Vím, že spousta lidí, co jede na CI modul v TV, si stěžuje právě na obrazovou kvalitu SD kanálů (HD jsou v pohodě), a to napříč spektrem modelů TV.

Toto je pravda, mám box cca. mesiac po výmene za CI modul, a najväčší rozdiel je v SD. Teraz sú "krásne", nekostrbaté a hlavne bez overscanu ktorý TV tunery majú.
Skoda že overscan sa moc nerieši, myslím že niektorý ľudia ho ani nevidia-nevedia, hlavne tý ktorý prejdu na nový TV zo starej CRT 4:3.