Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Restaurování a "vyčištění" nahrávky z mobilu v mp3

Nováček
    Registrace
    Sep 2014

Dobrý den,
    prosím o informaci, zdali někdo nedělá "čištěním" nahrávek a na koho bych se mohl případně obráti??. Mám pro mě důležitou nahrávku z mobilu v mp3 a potřeboval bych nějakou část "vylepšit", zesílit (je tam "šum" z autobusu apod.)....
    Cenu respektuji a děkuji za odpověď. Milan
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele appa
    Registrace
    Jul 2011

Zázraky soft neumí, dej ukázku jak vypadá originál...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

Já čistím audio z videa v programu MAGIX Audio Cleaning Lab 2014, je tam i odstranění randálu z dopravních prostředků, ventilátorů, větru. Formát mp3 je tam také podporován. Stáhni si trial a trochu se snaž, nebuď líný, rozšíříš si obzory !!

Je tu občas Avatar uživatele appa
    Registrace
    Jul 2011

http://ulozto.cz/xXaLXkkU/kaceny-ukaka-mp3

Tady je ukázka úpravy záznamu z mobilu (mp3) a co lze reálně dosáhnout. První část je mix originálu a ukázky, další část je vyčištěný celý záznam a poslední třetina záznamu je zašuměný originál. Jde o záznam "povídání" dvou kachen u řeky .-))

Jen doplním, že u klasické řeči lidí, by mohl být výraznější problém se zkreslením hlasu. Ale jak jsem uvedl, pošli ukázku, jak je záznam "poškozen" a uvidíme..

Podobná témata

1. prosím o radu vyčištění nahrávky
    Od ladis7 v sekci Editace audia
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-09-2013, 13:10
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 23:06
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-01-2012, 00:58
  4. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 20:08