Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 67 z 70 PrvníPrvní ... 17576566676869 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 991 až 1,005 z 1037

Téma: TechniSat TechniCorder ISIO STC

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Zrejme každé zariadenie potrebuje "pravidelne" vypnúť a zapnúť aby sa vyčistili registre a vypli služby ktoré bežia niekde na pozadí.

Ja som dlho nevypínal PC s Win7, vždy len zaklapol obrazovku - nastavený sleep mode a potom len otvoril a pokračoval ďalej. Po niekoľkých týždňoch sa vyskytovali rôzne spomalenia systému, nefunkčnosť určitých funkcií atĎ. Vzhľadom k mnohým sťažnostiam náš centrálny IT support nám nastavil dnes PC tak, že sa reštartujú po určitej dobe samé ak to neurobím na 3 výzvy ja.

Ak máš prijímač v hot stand-by (ako píšeš, mám na mysli rychlý štart) celé "vypnutie" spočíva len vo vypnutí grafickej karty a možno napájanie LNB všetko ostatné beží ako keby bol prijímač neustále zapnutý.
    Určite mu prospeje raz začas ho vypnúť do stavu bez rychlého zapnutia. Ty si to urobil dlhším podržaním tlačítka VYP, čo je reset na tvrdo, ktorý zjavne prijímaču prospel.

K dobehu nahrávania - pozor, aj keď zadáš ručne timer napríklad 10:00-10:05 a máš nastavený dobeh 20min, nahrávka bude 10:00 - 10:25. A keď ďalšia má začínať napr. 10:15, prijímač z toho urobí jednu nahrávku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Ad to programování přes internet. Mně se vůbec ten on-line/vzdálený přístup nepodařil zprovoznit. Netuší někdo, kde by mohl být zakopanej pes? Dělal jsem to podle návodu, ale nechytalo se to.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

kde je ten návod?

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Tuším byl tady na fóru. Přímo od tebe?

Je tu pravidelně Avatar uživatele klapaciuss
    Registrace
    May 2011

Zdravím. Chci se uživatelů tohoto přijímače zeptat, jak nastavit systém SFI, aby používal pouze data z vysílání jednotlivých stanic na satelitu a nepokoušel se stahovat nic přes Internet. Přestože se mi EPG automaticky korektně načte automaticky v noci pro všechny stanice, tak při prvním otevřením EPG/SFI se mi objeví hláška "Stahuji SFI" a musím ji manuálně stornovat nebo čekat 10 sekund než proběhne stažení. Poté vždy už všechno funguje okamžitě a bez čekání pro všechny stanice (i když stahování stornuji). Předem díky za tip.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

aký je poskytovateľ satelitnej služby?

Je tu pravidelně Avatar uživatele klapaciuss
    Registrace
    May 2011

2 dagy: Nová DigiTV CZ

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

u mňa rovnako, robia to stanice Digi u ktorých nie je k dispozícii korektné EPG - resp. zrejme zdieľané stanice medzi viacerými poskytovateľmi - Digi/T-COM, Freesat, Digi HU a pod. Myslím, že internetový zoznam s tým nemá nič spoločné. Vypnutie internetového načítania môžeš jednoducho vyskúšať odpojením LAN kábla, resp. vypnutím WiFi.
    Stanice z DVB-T a ostatných SAT providerov tento problém nemajú.

ešte skús dať verziu SW? Ja používam 3415. Chystám sa na upgrade a zmenu v inštalácii ale moc sa mi do toho nechce, keďže všetko funguje inak na 100%.

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Tak jsem znovu zkoušel zprovoznit ten on-line přístup, ale bohužel. Po domácí síti se tam už dostanu, ale po internetu ne. Když zadám adresu, tak vyhledávač se vůbec nechytá, místo toho mi nabídne výsledky vyhledávání v googlu.

A propos, používáte někdo k přístupu z mobilu a ovládání nějakou aplikaci od Technisatu? A kterou? Našel jsem teď jen TechniSat Connect, ale přijde mi to velice neintuitivní a zmatený (podle recenzí to není zdaleka jen můj názor). Je to směska i s ovládáním chytré domácnosti apod., ale STC mi to vůbec nenašlo.

Kdybyste někdo měl ideu, jak rozchodit ten vzdálenej příístup nebo tu aplikaci, tak sem s ní.
    Naposledy upraveno uživatelem Ferin: 09-01-2020 v 11:38

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2013

Já používám už cca 8 let (před STC na DIGIT ISIO S1) aplikaci My Technisat App
    stále funguje

jak ovládání STC
    tak časovač nahrávání
    tak streamování do mobilu/tabletu

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Funguje, nicméně stáhnout to už nejde.
    Nakonec se mi podařilo ten Connect tak nějak rozchodit. Holt tam nějak zapomněli uvést, že je třeba zřídit účet přímo v STC atd. Resp. to info bylo schovaný pouze pod SFI a to jsem zrovna moc neřešil. SFI mi snad jede ok, ale ten dálkáč a stream tak nějak nespolehlivě.

V té My Technisat App lze streamovat pouze v domácí síti?
    A ten dálkový přístup po internetu nepoužíváš?

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2013

1 - ano jen v domácí síti
    2 - ne, ani jsem nevěděl, že by to mělo jít.. Jak na to?

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

Nějakej starej návod je tady na fóru v tipech pro Technisaty, tuším str. 2. Doma mám ještě nějakej jinej, už nevím odkud. Jak ale píšu výše, rozchodil jsem to jen v domácí síti, po internetu mi to STC vůbec nenajde.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Ferin Zobrazit příspěvek
    po internetu mi to STC vůbec nenajde
    Pokud nemáš veřejnou IP, nejlépe pevnou, nebo někde záznam na DDNS serveru přes který se vyjedná spojení, tak se no vnitřní sítě nedostaneš.

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2008

STC má v síti pevnou IP, v STC jsem nastavil port, v modemu/routeru jsem nastavil postforwarding (snad správně, dělal jsem to poprvé, byla tam taková tabulečka korespondencí), aby se mi to na internetu po zadání např. HTTP://:9133 přesměrovalo na IP adresu STC, ale jak jsem psal, po zadání do adresní řádky prohlížeče mi místo STC vyjedou výsledky vyhledávání na googlu / v Bingu. UnPn povolený v STC mám (jinak by to nejspíš nejelo ani po té domácí síti).
    Ta veřejná IP se případně nastavuje jak/kde?

Funkci DDNS router má, ale nenastavenou/neaktivní a raději jsem do toho (zatím) moc nedrbal, aby nevznikly zas jiný problémy. Pokud by ale ta DDNS byla nejjednodušší cesta, tak to zkusím.

Strana 67 z 70 PrvníPrvní ... 17576566676869 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TechniSat TechniStar S3 ISIO
    Od golfLC v sekci DVB-S
    Reakcí: 184
    Poslední příspěvek: 28-11-2017, 00:04
  2. TechniSat Technistar S3 ISIO
    Od Dagy2 v sekci DVB-S
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 01-03-2017, 20:29
  3. technisat digit isio s1