Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Laudmann LM-368 univerzální ovladač

Neregistrovaný (0)|4.9.2014 16:53
Tazatel: Peta

Znění dotazu: Dobrý den mohu se zeptat kde je možné si stáhnout seznam KODU pro televizni a jine pristroje ovladatelne timto zarizenim? Manual mi ztratil otec a na internetu se marne pokousim sehnat alespon pdfko ci jiny soubor kde by mohly byt obsazeny. navic spolecnost Laudmann zrejme nema lehce dohledatelne sve stranky kde by ciste teoreticky tyto manualy ve forme dokumentu ke stazeni byt mohly... specialne potrebuji ovladat starsi CRT TV zn. Thomson 32 WH412 B
pokud to nepujde zrejme je jedinym resenim nalezt v e-shopech "originalni" ovladac primo pro tento typ...dekuji predem za odpovedi (uzitecne) :))))

Technika, které se dotaz týká: Laudmann LM-368 remote control
KamilZ (10277)|4.9.2014 17:02
Spousta univerzálů má režim, kdy se pustí jeden příkaz (např. vypnutí TV) přes všechny podporované modely. Necháš dálku namířenou na TV, pustíš ten režim a jak se Ti TV vypne, tak stiskneš tlačítko a dálka si zapamatuje model. Někdy je to nutné několikrát opakovat.

Navíc jsem manuál našel na první pokus, hledal jsi ho vůbec? (zkoušel jsem ho stáhnout, bez problémů)
Neregistrovaný (0)|4.9.2014 17:25
jasne ze hledal ale ukazalo mi to maximalne pro 365 a 367 ;) nejsem imbecil..hledam to cely den a zrejme to mas z nejakych stranek kde jsi registrovany tudiz je ma pristupne asi i google...dva odkazy na manual 368 byly na pofidernich strankach. kdyz ho ma hod mi prosim te sem jen link ja si to stahnu. a ten auto mod nefunguje..navod na to jak ho spustit jsem nasel a vyzkousel bohuzel bez efektu..stejne by bylo lepsim resenim poridit si original pokud je jeste na takove stare vrazdy budou mit skladem :)
KamilZ (10277)|4.9.2014 17:42
Google rozhodně nevyhledává podle toho, kde jsem registrovaný :-) . Může upravovat zobrazení výsledků podle profilu, ale link na Connect, který jsem Zvýraznil, Ti musí najít a zobrazit také, protože jich moc v ČR není.

Zde je http://elektrotanya.com/do_laudmann_lm-368.pdf/download.html kde je link.
Neregistrovaný (0)|4.9.2014 17:48
ja to elektrotanya mam otevrene celou dobu a cucim na to jako tele z jara a nikde nevidim download file nebo cokoliv jineho jen ikonku pdfka na kterou nemuzu kliknout...vsak o tom pisu nahore

rekni mi na co z te stranky jsi kliknul aby se ti zacal stahovat ten soubor.pdf ? :)

oou uz to vidim to malinke dole get manual no tyyybrdo to aby si clovek poridil lupu :) tak diky aspon me to donutilo se podivat lepe ale zabil bych je ..stranky jako pojd na me z boku a pritlac ;)
KamilZ (10277)|4.9.2014 17:56
Link na download se objeví po pár sekundách (před tím je tam processing), takže jestli to máš otevřené "celou dobu", tak by tam měl být: