Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 60LA620s - problém s přehráváním ve fulscreenu z webu

LH (0)|3.9.2014 07:14
Chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo zkušenost s řešením tohoto problému na LG 60LA620s (či podobné).
Když zapnu z menu na TV vestavěný webový prohlížeč a spustím jakékoliv video a chci ho roztáhnout(přepnout) do fullscreenu, tak se mi zobrazí od levého horního rohu jen asi do 2/3 plochy obrazovky, zbytek je černá plocha. Když porovnám zobrazení videa na TV s notebookem, tak je to co vidím na TV opravdu roztažené na celou obrazovku jen je to jakoby na pravé straně a dole překryto černou plochou (tedy nevidím celý obraz). Dříve to přehrávání ve fullscreenu z webu fungovalo bez problému, tak jsem myslel, že je to věcí posledního FW. Zkusil jsem tedy přes SW z PC downgradovat FW na starší verzi staženou z webu, udělat tovární nastavení a nepomohlo, chová se to pořád stejně blbě. Přehrávání videa ze Share, LAN, vstupů (HDMI) je naprosto OK. Momentálně to tedy řeším tak, že připojím k TV notebook video z webu spustím na NTB a přes HDMI do TV, což je trošku trapné u takovéto smart TV :-?

Nemáte někdo nápad čím by to mohlo být a jak to opravit?

PS: ještě pozoruji jednu chybu, která dříve nebyla, když spustím Youtube přehrávač z menu TV a chci vyhledat video, tak na každé stlačení šipky (doleva , doprava) na ovladači (mám jen standardní tlačítkový ovladač) mi kurzor v řádku s písmeny poskočí o cca 5 znaků (doleva/doprava), takže je nemožné cokoliv napsat. Jak píšu dříve to fungovalo OK. Toto mě až tak moc netrápí, ale kdyby někdo věděl čím to je?

Pak je otázka, zda je tento stav reklamovatelný u LG , protože jsem někde četl, že za 100% funkčnost aplikací v TV neručí ?
KamilZ (10277)|3.9.2014 08:21
Zcela nepochybně to nevyreklamuješ, pouze máš šanci TV do 14-ti dnů vrátit.

Používání externího zařízení (notebook nebo něco s Androidem) na "smart" funkce je stále nejrozumnější řešení, lidé stále bohužel slepě věří blábolům výrobců TV :-(
LH (0)|3.9.2014 08:41
Problém je v tom, že to 4 měsíce po nákupu TV normálně fungovalo, takže vrátit TV už nemám šanci.....