Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Šedá clona na obraze Divx

mouty (690)|8.6.2005 09:50
Tak se mě ted stalo ze dne na den, že chci pustit film a přes celej obraz je taková šedá clona, která způobuje velký vyblednutí barev po celej film. Titulky vidět jdou. Děla to na všech přehrávačích (i na VLC). DVD jedou normálně ale Divx ne. Ted Rinstaluju kodeky. Neví někdo čím by to mohlo být ?
mirekv (7169)|8.6.2005 10:07
Zkus ty kodeky, akorát si neinstaluj nějaké codecpacky!

BTW: tak ses dočkal 1000 příspěvku. :-)
mouty (690)|8.6.2005 11:13
Už jsem to vyřešil - přeinstaloval jsem ovladače grafiky a zatim to jede - uvidím do budoucna..

BTW - jo až je mě líto odepisovat - a pokazit si to :-((
vlada (3470)|8.6.2005 11:29
Pokud to bylo i ve VLC, nemohly to způsobit kodeky. VLC má vlastní dekodery. Pokud tedy budu hledat společnýho jmenovatele VLC a ostatnich přehrávačů, vychází mi overlay. Pravděpodobně jsi Ty nebo nějakej jinej program vytáhnul gamu s snížil jas. Přeinstalování ovladačů to nastavení samozřejmě resetovalo, proto to teď funguje.
mouty (690)|8.6.2005 12:57
vlada
Pravě jsem se taky divil že to jede i na VLC. Jakej program mohl zvýšit gamu a snížit jas - když já jsem to neudělal ??? Kdyby to dělalo i do budoucna ??
vlada (3470)|8.6.2005 13:07
Třeba nějakej přehrávač nebo hra. Muselo by se to prozkoušet kterej. Neni ale problém zkorigovat to případně zpátky v ovladačích grafiky. Někde v nastavení to určitě najdeš.
mouty (690)|8.6.2005 13:50
OK. Dík.