Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mascom MC 72W71TF/100 PiP

Diablo (668)|7.6.2005 20:37
Mascom MC 72W71TF/100 PiP

http://www.elektrosvet.cz/DetailPage.asp?DPG=39391

Co vy na to? Dík. :-)



:-!!!
clee (6592)|7.6.2005 20:41
100hz sux, na nakyho mascoma sem minulej tejden koukal u watt&decibell a kdyz to srovnam s panakem nebo sonkou, tak :-k
Diablo (668)|7.6.2005 21:18
[quote=clee]....kdyz to srovnam s panakem nebo sonkou, tak :-k[/quote]

... tak stojí 2x tolik :-E


Zajímají mně spíš zkušennosti s tímto modelem, než blijící smajlíky někoho, kdo viděl "někdy nějakýho" Mascoma. :-I



:-!!!
clee (6592)|7.6.2005 21:47
no dobry je porovnavat vykon/cena, ne jen cena, to by sis pak moh podle tvy logiky koupit treba tohle 9-)



mascom sux, moc modelu nedelaj, 16:9 uz vubec 8-)
Mike (617)|16.6.2005 22:12
No vidis, zrovna ses trefil do toho, co mam doma :-) kupoval jsem to ale jako novinku asi pred dvema lety

používá obrazovky od finluxu (což je nokia), takže obraz je dobrý, ochuzená je ale elektronika - neumí toho tolik co modely od finluxe, 100Hz funguje jako ABAB, tzn. že má deinterlace, který ale jako každý jiný není dokonalý, selhává u hodně rychlého pohybu, např. horizontálně rychle běžící titulky jsou zubatů, ty titulky, co jsou v pořadu Dobré ráno s ČT ale fungují dobře
další nectnost je ve zdroji VN pro obrazovku, které je měkké a při změnách jasu se obraz asi o 3mm zvětšuje/zmenšuje, abych ho jen nehanil, tak co sem koukal, tak to dělali i panasonicy a sonaci, ale je to dost kus od kusu, těžko říct, proč
dále dobrý je PiP se dvěma tunery, má tři vstupy, na jednom je S-video a RGB
RGB mi taky nějak blbne - občas lítaj přes obraz divný pruhy, takže jedu v S-video, jsem línej to reklamovat a teď už to možná ani nepůjde

suma sumárum, tenkrát za tu cenu nic lepšího nebylo, pokud to chceš hlavně na DVD, tak lze klidně doporučit, pokud čumíš na blbosti v TV, tak asi spíš ne, já bych si to dnes již asi nekouppil a připlatil si za lepší

pro clee:
pro mne je 50Hz mrtvé, radši budu žít s nectnostmi deinterlace, než si kazit oči u blikající obrazovky, dřív u obrazovek 30cm to nevadilo, ale nad 55 už opravdu ne, když se teď dívám na 50Hz TV, tak mě z toho za chvíli bolí oči, stroboskop doma nepotřebuju...
clee (6592)|16.6.2005 22:22
no ja sem zvyklej na studiovy monitory, vsechno 50hz bez denoise filtru apod. takze ted shanim poradnou 50Hz 16:9 TV....