Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Premiere Elements

Trent (314)|7.6.2005 17:53
Dobry den,

chcem sa spytat, ci sa da v tejto hracke plynule zvysit/znizit hlasitost v audiostopach. Potrebujem dost rychlo nieco urobit, a zaboha na to neviem prist... To bude zrejme dobra stupidita.

Sorry, ak som nasral svojou otazkou vegasistov, pravych premieristov, pinaclistov, Pitomca + uleadistov atd... Napadlo ma este ze: onanistov, ale to sa nehodi...

Dik.
stayman (12393)|7.6.2005 18:09
Urcite sa da, hladal take daco ako LEVEL, GAIN, VOLUME atd.

Inak dufam ze si ten Trent od Reznora, lebo ten sa nezdraví \/ :-E
Trent (314)|7.6.2005 19:58
ale zdravi... :-), malo sem prispievam, uz to tu nie je co byvalo. A tiez par ludi odtialto vidavam na grafika.cz. Ale k veci, lebo pojdeme do garaze...

btw, gain tam samozrejme je, ale nejako plynule neviem zvysit/znizit hlasitost, len v podstate okamzite nastavim level... nie je tam ten prechod.

Zlaty Vegas... Ten Elements mi pripomina skor lepsie vybavene Pinnacle Studio, akurat sa da pracovat s viacerymi stopami. Aj cena je tusim porovnatelna...
Nemozem zakaznikovi instalovat Vegas, ma legalne ten Elements a mne sa to velmi nechce ucit, taka jednorazovka to je.... :-(
Fak.
Modena (1706)|7.6.2005 22:00
Doufám, že to funguje stejně, jako ve Velkém bratrovi, od kterýho je to v podstatě osekanej klon . . . 9-)
Na Timeline :
Zvol vlevo u zvuk.stopy Show ClipVolume - klepni na zv.stopu a udělej si bod, od kterého to chceš ztišit - klepni na konec klipu a vytvoř druhý bod, čapni za něj tu linku a táhni dolů - a je to ! B-)

A jak píše Fantas! - . . .a třeba taky kecám . . . 9-)
stayman (12393)|7.6.2005 22:01
To hej, urcite je to lepsia volba ako topinnacle, nieco podobne robi aj Sony, ale tam je to myslim zase osve VegasMovie ci ako a ArchitectStudio ci ako, teda nie v jednom softe aj authoring... :-(

PS: a ked na to kliknes na to pravym tlacidlom, tak tam nemas moznost inu?
Trent (314)|7.6.2005 22:29
[quote=Modena]Doufám, že to funguje stejně, jako ve Velkém bratrovi, od kterýho je to v podstatě osekanej klon . . . 9-)
Na Timeline :
Zvol vlevo u zvuk.stopy Show ClipVolume - klepni na zv.stopu a udělej si bod, od kterého to chceš ztišit - klepni na konec klipu a vytvoř druhý bod, čapni za něj tu linku a táhni dolů - a je to ! B-)

A jak píše Fantas! - . . .a třeba taky kecám . . . 9-)[/quote]

Praveze "vlevo u zvuk.stopy Show ClipVolume" nikde nevidim a toto
"klepni na zv.stopu a udělej si bod, od kterého to chceš ztišit - klepni na konec klipu a vytvoř druhý bod, čapni za něj tu linku a táhni dolů - a je to"
tiez nejako nejde... to by som zvladol, rovnako to je v Pinnacle Studio... :-E
Trent (314)|7.6.2005 22:30
[quote=StayMan by €RikŁ€]To hej, urcite je to lepsia volba ako topinnacle, nieco podobne robi aj Sony, ale tam je to myslim zase osve VegasMovie ci ako a ArchitectStudio ci ako, teda nie v jednom softe aj authoring... :-(

PS: a ked na to kliknes na to pravym tlacidlom, tak tam nemas moznost inu?[/quote]

Pravym tlacidlom je tam akurat upravit gain v dB...
Trent (314)|7.6.2005 22:32
Asi ma neminie manual, lebo ani nikde v helpe o tom ani slovo... a vobec, je pol jedenastej a nechce sa mi. Takze, keby Vas nieco napadlo, dajte vediet, zajtra to pozriem.
Dik.