Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Porovnání LED TV PANASONIC vs. SAMSUNG vs. LG

Neregistrovaný (0)|5.8.2014 12:10
Tazatel: MichalHK

Znění dotazu: Dobrý den, prosím o zhodnocení-porovnání těchto TV: Panasonic TX-55AS640E vs.Samsung UE55H6470 vs.Panasonic TX-L55ET60E vs.Samsung UE55H6200 vs. LG 55LA740S vs. LG 55LB650V.
Zajímá mně prosím kvalita obrazu, podání barev, rychlost - snadnost - přehlednost ovládání, smart funkce, 3D - zda-li vzít zaději aktivní nebo pasivní, zvuk, zobrazovací frekvence, vliv počtu jader procesoru na ovladatelnost TV, hlavně SMART funkcí. Celkově mě zajímá, zda-li nějaký model převyšuje ostatní. Jak hodnotíte panel u Panasonic TX-55AS640E - 1200Hz BLS? Děkuji
KamilZ (10277)|5.8.2014 17:39
Myslíš, že Ti někdo bude detailně porovnávat 6 TV? Najdi si recenze, stáhni si specifikace, návody, navštiv obchody a vesele porovnávej. Jako základ doporučuji přečíst tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/33686-Nez-se-zeptate-HDMI-3D-zvuk-LAN-DLNA
Neregistrovaný (0)|6.8.2014 09:31
Dík za info. Asi jsem se špatně vyjádřil. Nechci, aby mně někdo dělal detailní porovnání, to jsem si již udělal. Recenze čtu a v obchodě jsem byl také. Jen by mě zajímalo, zda-li nějaký z uvedených TV je prostě lepší, má lepší a přehlednější ovládání apod. V porovnání se vždy dočteš, že daný model je supr a nejlepší .... Mě ale zajímá, zda-li je nejlepší nějaký Samsung, nebo Panasonic nebo je to u uvedených modelů úplně jedno.
RoPo (6061)|6.8.2014 10:24
Pochybuji, že tady někdo měl všech 6 TV vedle sebe...