Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-C: Jaký kabel k DVB-C od UPC?

Neregistrovaný (0)|29.7.2014 23:29
Tazatel: Ingomar

Znění dotazu: Dobrý den. Chystám se pořídit televizi Sony Bravia 40R485, která má v sobě DVB-C tuner. Mám doma ještě CRT TV (old school) a používám DVB-T tuner ke sledování českých kanálů (někdy je to fakt stoka), ale chci se někdy podívat na fotbal, kde běhají fotbalisti, ne mravenci a na hokej, kde uvidím puk, ne černý atom. Využívám však také net od UPC a mám doma od nich namontovanou krabici pro připojení i ke kabelovce a telefonu. Po letech "věrnosti" jsem dostal od UPC základní balíček kabelovky "zdarma", který je mi účtován k měsíčnímu připojení k netu (zvedali násilně cenu a rychlost připojení každým rokem a těm, kteří jsou fatalisté a nechtěli s nimi bojovat, přidali kabelovku zdarma). Jaký kabel je potřeba k připojení se ke kabelovce od krabice UPC do TV Sony s DVB-C tunerem? Jedná se asi o koaxiální, ale nevím s jakými konektory na konci. Za odkaz na Alzu budu moc vděčný. Děkuji moc. PS: omluvte moji neznalost v oboru, začínám s HD LCD TV.

Technika, které se dotaz týká: DVB-C kabel
vivid.sk (11472)|29.7.2014 23:44
Zo splittera by si mal mat vystup ukonceny F-konektorom (over si to).
U mna to technici zapojili tak, ze zo spittera ide takato redukcia a potom klasicky kabel.