Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canon Legria HF G30

22ffrantoss22 (4)|27.7.2014 09:21
Pekný deň.
Som tu nový a chcel by som sa opýtať na túto kameru. Kúpil som ju teraz, mám ju 6 dní a mierne sa zohrieva jej pravý bok tam kde sa drží - kde je rukoväť a okolo baterky odspodku keď je zapnutá. Zdá sa mi že sa už ohrieva niekedy až moc. Je to normálny stav má sa to takto mierne hriať keď je zapnutá?. Alebo je to porucha a treba ju vymeniť prípadne reklamovať, akú máte skúsenosť? Môže to byť problém niekde okolo napájacieho zdroja, alebo samotná baterka?
Vopred ďakujem . František
jarino1978 (8045)|27.7.2014 13:02
je to ok.
MONYS (460)|27.7.2014 13:03
Myslím si že je to normální zvláště v letních horkách .Spíše mě vadí že se ve zvuku ve výsledných nahrávkách ozývají pazvuky které vznikají při úchopu plastového těla kamery rukou! Snad to vyřeší ext. mikrofon.Jaké jsou Vaše zkušenosti Vaše či jiných majitelů této kamery???PS:Poslouchal jsem pár nahrávek z netu G30tky tam kde je jen orig. zvuk pazvuky jsou taky.
jolefoto (52)|27.7.2014 21:11
Mne sa tiež kamera zohrieva pri dlhšom natáčaní, ale dokiaľ nebolo takto teplo tak sa až tak nezohrievala. Takže asi je to normálne. A k tomu mikrofónu viac ako vŕzganie mi vadí moje dýchanie ktoré je dosť počuť najmä v tichších scénach. To vŕzganie ani nejak nepozorujem.
22ffrantoss22 (4)|27.7.2014 22:38
Ďakujem Vám za reakcie. To vlastné dýchanie so záznamom na kamere som si všimol aj ja, je dosť citlivá na zvuk. Treba si na to dať pozor pri natáčaní. To vŕzganie ešte vyskúšam a dám vedieť.