Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Glidecam XR-2000 ?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Nemáte někdo zkušenosti s glidecam XR-2000? Říká se a netové diskuze to potvrzují že dost dobrý je HD-2000 - například pro fotáky jako 5D mark 2-3 atd. Ale XR 2000 je asi o 4-5 tisíc levnější a co jsem koukal tak se liší parametry jako nižší hmotnost atd, ale nikde jsem nenašel jak si vede v praxi. Nevíte někdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

XR-2000 nemá tak jemné donastavení spodních výkyvů protiváhy proti pohybu zleva doprava. Protiváhu u XR lze dovážit např. dokoupením magnetek o různé gramáži, které na spodní protiváhu přiložiš tam, kam potřebuješ.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

co jsem se koukal na youtube a vimeo, tak mi přijde právě že všechny videa s XR se kymácejí ze strany na stranu. Ne celý obraz, ale právě jakoby ten spodek steadycamu se jim takto stále kymácel. Některé více, některé méně, ale snad všechny. Toho jsem si u HD skoro vubec nevšiml

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Však to je "to" "špatně", které má HD verze lépe vyřešeno. Toto lze celkem dost eliminovat těmi přidanými magnety.

Podobná témata

1. glidecam smooth shooter
    Od LOPOLO_2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 90
    Poslední příspěvek: 30-01-2011, 16:12