Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD recorder

Fany53 (52)|3.7.2014 13:54
dobrý den,mám DVD recorder Panasonic Diga EX 768,již jsem tady o tom psal(přízpěvek je hned vedle tohoto).Recorder z ničeho nic nešel zapnout.Dal jsem ho opraváři a ten přišel na to že je KO hardisk a tudíš celý recorder,jiné HDD ani ze stejného recorderu už tam nejde,že prý je to spárované.Je to pěkný recorder a teď ho kvůli HDD můžu vyhodit?Ani prý disky DVD hrát nebudou.Co s tím.Nemáte s tím někdo zkušenosti?
RoPo (6061)|3.7.2014 15:09
Servis Panasonicu umí vyměnit HDD za nový. V tom problém nevidím, ale cena bude "krutá" (odhaduji HDD 500GB cca. 3000-5000,- Kč). Jestli si dobře pamatuji, tak HDD má v 0-té stopě informace, které firmware rekordéru ověřuje. Autorizovaný Panasonic servis HDD vyměnit a zprovoznit umí. Pokud je opravdu problém jen v HDD. Na výměnu vadného HDD bych se být tebou zeptal v autorizovaném servisu.
geronimoh (2327)|3.7.2014 17:38
Panasonic DMR-EX768 má HDD 160GB, ale výměna se asi nevyplatí, protože se použité funkční prodávají okolo 2 tis. Kč. Oprava v servisu bude asi dražší. Takže asi zrecyklovat. Taky jsem letos jeden DVD rekordér hodil do kontejneru, odešel mu zdroj.
petrmet (55)|11.8.2014 17:51
Nevím, zda je problém ještě aktuální. Mě odešel disk v PVR, byl tam IDE 160 GB, koupil jsem na aukru 250 GB za 300 Kč, vyměnil a vše běží bez problému. Jinak mám taky Panasonic DMR EX87 a vzpomínám si, že někdo sháněl firmware do tohoto rekordéru právě kvůli výměně disku, tak jsem mu ho poslal. Pak mi odepsal, že po nahrání firmwaru vše funguje.