Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE46F6740 - pretaceni MKV pres DLNA

petrmaj2 (2)|30.6.2014 12:42
Zdravim,

mam nove tuto TV a narazil jsem na toto chovani:

Pokud pres DLNA pustim nejake video v jinem formatu nez MKV, vse funguje paradne, video lze pauzovat, pretacet tam a zpet.
Pokud ale pustim nejake video ktere pouziva kontejner MKV, tak mi TV umozni video pouze prehrat, nebo zastavit. Pauza a pretaceni neni mozne, TV pise hlasku "Funkce neni k dispozici".
Pokud MKV prehravam pres externi prehravac(Popcorn A-110), pretaceni a pauzovani funguje bez problemu.

Vim ze MKV neni kodek ale kontejner, tedy problem muze byt u zvoleneho kodeku a nekompatibilite TV,ale divne je ze mi takto ne/funguji vsechna videa v MKV.


dik za nazor
vivid.sk (11472)|30.6.2014 13:35
Ano, cez DLNA to moze/nemusi fungovat - presne ako popisujes. Problem nijako nevyriesis. Ak ta to trapi, pouzivaj spominane MMC.
petrmaj2 (2)|30.6.2014 13:50
Tedy je to problem prehravace, (tedy TV), nebo implementace DLNA protokolu na klientu(TV) / serveru(NAS). Chtel jsem prave MMC jako dalsi krabicku eliminovat

dik
vivid.sk (11472)|30.6.2014 14:27
[QUOTE=petrmaj2;491923]...nebo implementace DLNA protokolu na klientu(TV)[/QUOTE]
Ano. Prave preto je lepsie pouzivat overene riesenia, je s nimi menej problemov :)

Pri samsusngoch sa to da riesit este neoficalnym mountom samba share (treba si najst postup pre tvoj model), no tento postup je skor pre znalejsich uzivatelov.