Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Jak udělat video z kamery na kazety

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od klarushka Zobrazit příspěvek
    koupila jsem si k němu redukci
    A jakou to redukci sis koupila? A do jaké "dírky" jsi kabel v PC "strčila"?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

to RoPo - chápu tvůj dotaz, ale od W8 a výše není FireWire podporován, řešením bez problémů je karta s ovladači, ale ta není za 10 Kč.

Registrace
    Feb 2007

Tak mám asi divný stroj. Mám W10 v něm podporu FireWire mám a bez problémů mě FireWire funguje bez kejklů s ovladači. Jak na desce s integrovaným FireWire, tak na PCI-e kartě s nativními ovladači ve Win. Asi jinej kraj...

Proto mě zajímá a je důležité, co za "redukci" používá a kam ji "strká". Protože odhaduji problém právě v té redukci. Žádná rozumná funkční redukce na "něco" na FireWire není.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 23-05-2019 v 09:31

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2007

Ono je tady ještě další úskalí:
    Také ještě někdy používám (tedy používal jsem) FireWire, z kamery SONY D8 mám spoustu kazet, mám kartu FireWire, ale už jí nemám kam strčit.
    Přešel jsem na i7 8700 6ti jádro a žádná kvalitnější základní deska s čipsetem Z370 už ani nemá PCI slot. Všechny dřívější PC "šunky" jsem rozdal
    nebo vyhodil (zákl.desky s procesory).

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

to RoPo
    Symptoms

Assume that you have a computer that equips with an IEEE 1394 FireWire controller card. After you upgrade the computer from Windows 7 to Windows 8.1 or Windows 8, devices that connect to the computer by using a FireWire port do not work.
    Cause

This issue occurs because the legacy 1394 bus drivers (1394bus.sys and Ochi1394.sys) are removed in Windows 8.1 or Windows 8.
    ------------------------

To píší u Microsoftů, já mám Win 10 a tyto drivery nemám, takže mohu použít redukci jakou chci, pokud nebude PnP tak prd.

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od romana51 Zobrazit příspěvek
    nemá PCI slot.
    Po zdechnutí mobo s FW jsem potřeboval FW stále používat. Nové desky nejsou a pro nový stroj s i7-8700k jsem potřeboval solidní desku s dobrým regulátorem napětí pro CPU. Tak jsem přemýšlel co s tím. Sice desky s PCI sloty jsou i pro i7-8700k, ale zase neměly jiné HW vlastnosti, které jsem požadoval. Navíc PCI bylo vždy řešeno nějak "specificky" dalším chipsetem přes jižní můstek a tam by nemusel dobře fungovat ovladač pro FW.

Jsou PCIe x1 FireWire karty do PCIe (což není stará PCI), kterou jsem kvůli FW potřeboval a koupil. Funguje bez problémů s integrovanými ovladači ve Win10 a Ediusem.... No problem.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 23-05-2019 v 16:39

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    nebude PnP tak prd.
    a proto jsem opět psal: "Žádná rozumná funkční redukce na "něco" na FireWire není."

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Video z kamery do PC
    Od skuziv v sekci Videokamery
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 13:56
  2. Video z kamery do PC
    Od Lianne v sekci Stará technika (VHS, 8mm...)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-10-2009, 21:25
  3. Připojení video kamery k pc
    Od bubu912 v sekci Videokamery
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 12:53
  4. Video z DV kamery do PC
    Od marcos v sekci DV/HDV
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 23:23