Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Recorder Panasonic

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dodrý den,mám dotaz,dostal jsem DVD recorder Panasonic DMR EX 768.Zapojil jsem ho do sítě a ejhle.Recorder napsal na displej Prosím čekejte a za chvíli se sám vypnul a na displeji blikaly vynulované hodiny.Dálkovým jsem ho znovu zapnul,na displeji se objevilo Vítejte a za chvíli se recorder opět vypnul a blikaly hodiny.Co se děje?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Zkus vypnout v recorderu DHCP klienta a IP adresu nastav ručně. Je možné, že si DHCP klient nerozumí s DHCP serverem (stává se to), co máš spuštěný na routeru. Máš vůbec v síti router s aktivovanvým DHCP serverem?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dobrý den RoPo,moc té radě nerozumím,jak se na toho DHCP klienta dostanu,když mám na televizi černo.Recorder do televize vůbec nepřenáší žádný obraz a přitom normálně fungoval.Jsem s toho na větvi.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Moment... ty píšeš o elektrické síti? Já jsem očekával ethernetovou síť. Teď koukám, že tento model ethernet vůbec nemá. To je to vyjadřování se a formulování dotazů...

Pokud recorder nejde, tak servis. To může být totiž cokoliv - zdroj, mechanika, disk...

Podobná témata

1. Recorder panasonic dmr-ex77
    Od 1MARTINEK1 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 12:47
  2. recorder Panasonic
    Od basketbal v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-01-2011, 08:17