Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Recorder Panasonic

Fany53 (52)|4.6.2014 23:06
Dodrý den,mám dotaz,dostal jsem DVD recorder Panasonic DMR EX 768.Zapojil jsem ho do sítě a ejhle.Recorder napsal na displej Prosím čekejte a za chvíli se sám vypnul a na displeji blikaly vynulované hodiny.Dálkovým jsem ho znovu zapnul,na displeji se objevilo Vítejte a za chvíli se recorder opět vypnul a blikaly hodiny.Co se děje?
RoPo (6061)|5.6.2014 07:50
Zkus vypnout v recorderu DHCP klienta a IP adresu nastav ručně. Je možné, že si DHCP klient nerozumí s DHCP serverem (stává se to), co máš spuštěný na routeru. Máš vůbec v síti router s aktivovanvým DHCP serverem?
Fany53 (52)|5.6.2014 08:09
Dobrý den RoPo,moc té radě nerozumím,jak se na toho DHCP klienta dostanu,když mám na televizi černo.Recorder do televize vůbec nepřenáší žádný obraz a přitom normálně fungoval.Jsem s toho na větvi.
RoPo (6061)|5.6.2014 08:24
Moment... ty píšeš o elektrické síti? Já jsem očekával ethernetovou síť. Teď koukám, že tento model ethernet vůbec nemá. To je to vyjadřování se a formulování dotazů... :D

Pokud recorder nejde, tak servis. To může být totiž cokoliv - zdroj, mechanika, disk...