Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 80 z 80

Téma: Ferguson Ariva 203 / 103

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

A203 není "poměrně nový přijímač", ale už dost starý model a (a to se týký veškerých SAT a DVB-T boxů a nejen jich) záleží jak jej dotyčný provozoval a jak kvalitní kondy byly na výrobní lince zrovna pro danou výrobní sérii osazovány.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Děkuji. Přiznám se že se mi moc libí ta 254

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Já signál mam dobrý, jen mi to vedení vede přes pět uživatelských zásuvek, proto jsem to musel posílit tím zesilovačem. Jenže jsem zjistil že tam bude jiná chyba a nevím která. Tchánovi jsem půjčil mou 203 a tam mu nic nevypadává. Tak nevím jestli to třeba nemůže dělat convertor. Ale zajímavé je, že to začne se nejvíce sekat až ve večerních hodinách. Asi nějací permoníci.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2012

To ovšem mění dost situaci! Tchán funguje na stejném rozvodu jako ty nebo se jedná o jinou nemovitost? V každém případě máš nějaký problém na své větvi od LNB po REC! Zkus napojit LNB přímo (bez ÚZ) od LNB do RECu. Hned budeš vědět na čem seš.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

zizka.mira: Zesilovač by měl být na začátku té celé větve se zásuvkami a koncovou zásuvkou a mít alespoň takové zesílení, aby pokryl útlumy těch zásuvek. Ten zesilovač jsi umístil kam?
    Nesnáším bezohlednost a lidskou blbost. Nejlépe můj postoj vystihuje citát Jana Wericha: Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
    Něco k prodeji...dotazy pište sem

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Ferguson Ariva 250
    Od lllincoln v sekci DVB-S
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-04-2013, 06:59
  2. Ferguson Ariva 210
    Od misha v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-04-2012, 13:59