Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

vyrez vo videu

vilic (19)|1.6.2014 14:52
Zdravim. Chcem sa spytat, ci je mozne v nejakom programe orezat nahrate video tak ako napr. fotku. A to bud teda len na pevno orezat pocas celeho filmu, to sa asi da, len v pinnacle to neviem najst. Ale viacej by mi este vyhovovala moznost orezat na presny rozmer, ale trebars podla pohybujucej sa postavy. Aby som vysvetlil, ked na sutazi natacam ako mi dievcata tancuju, tak zaberam cele podium, ale ak by sa to dalo, rad by som vyrezal obraz tak, aby bolo detailnejsie vidno kazdu osobu, ktoru si vyberiem. Da sa to nejako ? Dik.
geronimoh (2327)|1.6.2014 20:39
Na ořez celého videa jsem používal Avidemux ( zdarma, česky ). Podle pohybu postavy, to nevím.
Saxel (2279)|2.6.2014 10:13
vilic: Hledej termín "Track Motion", ale nevím jestli existuje nějaký plugin pro Pinnacle. Nicméně mohlo by jít pohybovat výřezem ručně, to by v pinnaclu mělo být.
vilic (19)|6.6.2014 18:02
Dík za rady. Práveže buď to len neviem v pinnacle nájsť, alebo je potrebný nejaký plugin, lebo ja som nemal na mysli automatický orez podľa pohybujúcej sa postavy, mne by stačilo, že by som si to pohyboval ručne, ale neviem to nájsť, akže ak vie niekto ako na to v pinnacle, tak nech ešte skúsi poradiť. Ten výrza track motion skúsim.Dík