Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 120

Téma: Plazma LG-60PB660V model 2014

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Ahoj,

měl bych dotaz. Čím to je, že při hockey nebo při hodně světlých scénách, mám v bílé barvě lehké fleky do růžova až do modra. Je to jen lehce. Při klasickém filmu je to zcela v pořádku.

A další dotaz.

Jak prosím nastavím hodnotu černé při DVB-T tuneru ?..

Když mám propojené PC nebo Blu-Ray přehrávač - HDMI porty.. tak se úroveň černé dá měnit, ale při TV (DVB-T) je volba jen automaticky. Proč je tato položka neaktivní při DVB-T ? - Zkoušel jsem všechny možné TV režimy, a bez rozdílů možnosti změny

TV by měla být shodná s modelem 2013 - LG 60PN6500 /LG 50PN6500/ LG 50PN450B ....

TV mám 7 dní. Je to na reklamaci vadného panelu ?

Pokud máte někdo LG tak to zkuste vyzkoušet.

Děkuji za ohlasy
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: black_level_HDMI..JPG 
Zobrazení: 432 
Velikost: 561.1 KB 
ID: 27389   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: fleky.jpg 
Zobrazení: 1438 
Velikost: 970.6 KB 
ID: 27387   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: black_level_DVB-T.JPG 
Zobrazení: 600 
Velikost: 701.2 KB 
ID: 27388  
    Naposledy upraveno uživatelem Jeka: 13-05-2014 v 10:43
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Flekatost může to být dáno panelem (konstrukcí), stářím panelu nebo nastavením. Plazma tohle dělat může. V rámci záruky by mělo jít reklamovat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Někde jsem četl ze je to normální. Byl to jev i u modelů 2013

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Ha. Byl jsem v 6 ti prodejnách a Koukal jsem na plazmy a do ceny 30k 60" je lg nejlepsi.

A žádná neni úplne čisté bila . Panasonic jsem měla je to špička ale cenově kolem ceny 40-50. Tak ze LG je za rozumne penize nej. Na klasické domácí sledovani a na hraní her pres xbox či pc

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Jeka - Nemal si predtým aj Panasonic plazmu, že či by si nemohol trochu porovnať obraz na plazme LG a Panáku, ja mám asi 6 rokov Panasonic 42 PX80, chcel by som niečo väčšie a táto LG sa mi veľmi pozdáva pomer cena/uhlopriečka (dokonca aj spotreba je fajn), len sa trochu bojím, či tá nižšia cena sa neodrazí na kvalite obrazu

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Gabbe: Zdar, zrovna jsem odepisoval na otázky ve zprávě kolegovi:

k dotazům.

1/ někomu by mohlo vadit že model 2014 nemá otočný stojan o proto 2013 modelu. Jinak desing TV je trochu odlišný o proti 2013 a to ten že nový model nemá možnost přepínání programů.. hlasitost na levé straně z boku TV, ale je umístěný jaký-si JoyStick pog logem LG ze spodu a do stran se volí hlasitost a nahoru a dolu se přepínají programy. a Zmačknutím se TV zapíná a vypíná.

2/ Nedávno jsem měl Panasonic 50" a když je TV vypnutá tak mi přijde stejně tmavá jako Panasonic.. Ano model 2013 byl nebo je hodně světlý ten panel při vypnutém stavu. TO můžu potvrdit. máme ji na firmě resp. pan majitel si jí koupil minulý rok jen jako zobrazovací panel..

- mohu vyfotit..

3/ Nevím rozmazávání pohybu nějak neregistruji, to jsem právě ale viděl před 14 dny u nějaké vysoké řady LED TV, Samsung nebo LG v prodejně..

a u mé TV mám funkci pro rozmazávaní pohybu vypnutou. U Panasonicu jsem ji měl zapnutou..

4/ ne bohužel TV má jen optický výstup pro propojení s receiverem. Tak že v případě pokud nemáte receiver s optickým vstupem, tak by jste musel za cca 350,- dokoupit převodník z Optiky na jack (analog..)

5/ nekonzistentní bílá je jen v případě když zapnete bílou plochu a nebo když je hodně bílý obraz.. většinou jen hockey... Můžu večer nafotit..

- psal jsem všude možně na LG, CZ,UK, USA + asi do 5ti servisů LG po ČR a ohledně té bílé, nebo resp o flekatosti mi odepsali že se jedná o standardní jev u velkých obrazovek. Panasonic to měl trošku taky, ale LG to mají o dost více..

TV vracet nebudu, viděl jsem 3 dalsí nové na prodejnách a je to stejné..

LED TV o tom nemluvím.. tam je sice bílá bílou, ale černá černou tam nikdy moc nebude.. a do toho tam v panelu svítí LED, tak že jsou tam takové duchy od LED podsvícení při černé..

6/ Ano má něco jako EKO senzor ale po pravdě nevím jak to ani funguje. TV jsem si nastavil za běžného denního režimu na GAME + uživatelské změny ,Expert1 tady mám zase jinou teplotu barev a EXPERT 2 používam, když jdu spát, tak tady mám zase osvětlení panelu na 0, aby to tak netrhalo oči..

Jinak minimální JAS jsem nezkoušel.. zatím jsem hýbal jen s intenzitou osvětlení panelu.

7/ no.. ohledně černé.. černá černou je, ale jen u HDMI vstupech v menu se dá nastavit černá na 3 typy nízká černá (tzn u LG jako nejtmavší), vysoká(nejsvětlejší) a nebo AUTO

u DVB-T je jen volba AUTO a nelze jí měnit - potvrzeno jak jsem psal výše taky od LG

Tato funkce se mi líbí protože Panasonic když byla černá tak to bylo fajn, ale když jste přišel blízko před TV tak cca 5cm tak jste viděl v černé i zelené blikající body.. a tady u LG když nastavíte typ: nízká, tak ty body nesvítí = je jen černá a svítí jen body okolo, když jsou barvy světlejší..

Zkusím to vyfotit jak fleky na bílem pozadí při připojení s PC, tak černou jak jsem psal, že nesvítí body...

Jako kdyby to šlo měnit i u DVB-T na hodnotu nízkou, tak by to bylo dokonalé !

Ono já chtěl původně model bez SMART řadu 6500, ale jakmile jsem zjistil že už skoro nikde není.. a že se chystá nástupce 2014 tak jsem sáhl po ní= má hlavně už DVB-T2, tak že do budoucna je to přínos.

Model bez smartu stojí tuším http://www.alza.cz/60-lg-60pb560v-d1488319.htm je to stejná TV jako mám já, ale nemá smart funkce.. má jen 3x HDMI, 3x USB, optiku , scart.. prostě základ, jako je ta 6500 model.

jo a spotřeba na to jsem zapomněl.. na EKO štítku je 153W.. ano to je pravda, ale je to nejmenší možná spotřeba. Když jsem ji dovezl domu tak hned po vybalení ukazovala 150-230W, záleží jak moc svítí bílá v obraze.., ale to je jako u LED..

Pokud vám TV pojede 19h denně jako mojí sestře tak berte LED, pokud tak 5-6hodin denně tak Plazma, jinak se to nevyplatí

uff.

Stačí Vám to takto ?

klidě se ptejte.. Jako za tu cenu asi nelze hledat negativa.. Původně jsem se díval na http://www.alza.cz/55-panasonic-tx-p55st60e-d398533.htm ,ale to už je cenově jinde..

nebo http://www.alza.cz/65-panasonic-tx-p65st60e-d398535.htm to jsou špičkové TV. Ale na takové to domácí koukání

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Jeka Zobrazit příspěvek
    Ano má něco jako EKO senzor ale po pravdě nevím jak to ani funguje.
    Senzor snímá okolní osvětlení a při vyšší svítivosti denního světla se přidá na jasu obrazovky. Při nižším až tmě naopak svítivost panelu ubere. Tím celkově hodně hýbe s celkovou spotřebou TV. Ale i obrazem...

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

RoPo: jojo to vím co je EKO senzor a jak funguje. Jen u LG plazem kdo ví jak to funguje..

U mých 3x 42" Panasoniců a 1x 32" Panasonic to funguje v pohodě ,ale jsou to LCD s LED podsvitem..

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Jen drobné upozornění. U zmiňovaného modelu TV bez Smartu 60PB560V je ve skutečnosti pouze jeden vstup USB a jeden vstup HDMI! Uvažoval jsem o koupi a tak jsem se dotazoval přímo u LG a je to opravdu jen 1+1. Ve všech obchodech je uváděn špatný počet, což by pro někoho mohlo být docela nemilé překvapení.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Model z roku 2013 ma dva hdmi porty.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Dnes se v E-shopu Okay.cz objevil ve výprodeji model plazmy Samsung PS60F5500 za 27000.-
    Máte někdo zkušenost s touto plazmou? Já jsem měl zatím vybráno právě LG 60PB660V. A přiznám se, že teď jsem na vážkách. Cena je srovnatelná. Model LG jsem viděl na prodejně v Datartu, ale Samsung už k prohlédnutí asi nikde nebude. Jednalo se mi o odraz světla od panelu, u Samsungu jsem četl, že je dost velký.
    Nějakou recenzi jsem našel na http://plasmatvbuyingguide.com/58-plasma-tv.html , ale pořád se nemůžu rozhodnout jestli Samsung 2013 nebo LG 2014.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Lg ma DVB-T2 tak ze do budoucna lepší volba. Chtělo by to ale vidět a porovnat.

Registrace
    Feb 2007

Odpověď zde.

Nováček
    Registrace
    Jun 2014

Citace Původně odesláno od Jeka Zobrazit příspěvek
    Lg ma DVB-T2 tak ze do budoucna lepší volba. Chtělo by to ale vidět a porovnat.
    Tuner moc neřeším, jsem na kabelu od Pody.
    Za cenu 27000 půjdu asi do Samsungu i když na LG 60PB660V (bez 3D) mám cenu 24500 což taky není k zahození.

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Uvidíš maximalne ji do 14 dnu vratis . Ja ji měl za 25000

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TV ako monitor 2014
    Od casyopea v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-04-2014, 15:09
  2. NAB 2014 Panasonic
    Od keto v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-04-2014, 14:48
  3. Plazma: Panasonic Plazma Ceny 2014 Klesnu alebo naopak stupnu?
    Od Marek_Norway v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 11:14
  4. Plazma LG model. rok 2010
    Od Bankoko v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-04-2010, 17:35