Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 196

Téma: Popcorn Hour A-410

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

"Popcorn Hour na steroidoch", to je slogan s ktorým sa začína predávať nový model Popcornu a myslím, že ho dobre vystihuje.
    http://www.cloudmedia.com/products/popcornhour/a-410

Parametre sú veľmi zaujímavé a asi mnohí váhavci čakajúci na vhodný model MMC tentokrát prelomia bariéru a "pôjdu doňho". Už aby sa objavili nejaké recenzie. No a tí, ktorí čakajú na "best of the best", dočkajú sa pravdepodobne počas predvianočného obdobia, kedy je ohlásený model A-410 Pro (teda aspoň tak to tvrdí človek v nasledovnom videu):

.

Jeho cena však bude podľa všetkého závratná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Zajímala by mě dostupnost. Psal jsem sem a zatím čekají na zásilku.
    http://www.popbox.cz/

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Obavam se ze doba predrazenych MMC je davno pryc, dneska kdyz si kazdy muze koupit za polovicni cenu HTPC ktere si "poladi" jak mu to vyhovuje.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

HTPC mozem jebat .. 410 vyzera fakt dobre a asi sa dam ukecat .. nie ze by 210tka uz nestihala .. Ale sem tam aj ano

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

-- vymazane --
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 12-05-2014 v 10:55

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od konevki Zobrazit příspěvek
    Obavam se ze doba predrazenych MMC je davno pryc, dneska kdyz si kazdy muze koupit za polovicni cenu HTPC ktere si "poladi" jak mu to vyhovuje.
    No pravdupovediac, ak by existovalo HTPC za polovičnú cenu A-410 s rovnakými parametrami, asi by som ho uprednostnil (s XBMC). Obávam sa však, že s tou cenou sa mýliš. Môžeš uviesť niečo konkrétne? (a neprehliadni aj, že A-410 má pasívne chladenie)

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Netusim kolik si reknou za PCH 410 ale predpokladam ze cena bude v radech 7-10k (Syabas vzdy patril mezi drazsi vyrobce). HTPC sezenes podle me od 6k (zalezi jakou vybavu tam chces mit). Kdyz si vemu ze jakekoliv mmc dneska je moralne "stary" v momente kdy ho koupis. Uvedu priklad koupis mmc a druhy den vyjdou nove kodeky (ber to jen jako priklad kodeky nevychazi tak casto) a myslis ze vyrobce ti da FW s novymi kodeky aby ti to fungovalo? Predpokladam ze ne, kdyz nejsou schopni ani odladit zakladni funkce ktere uvadeji. Sam mam zkusenost s Tvix 6500, PCH 110 a Xtreamer Prodigy, u kazdeho byl s necim problem, kdyz jsem mel stesti tak jsem se treba po roce dockal opravneho FW abych nasledne zjistil ze nejde neco jineho. Pak uz jsem laboroval s alternativnim FW abych to dostal do stavu ktery me vyhovuje. A muzu ti s klidnym srdcem rict ze nakonec jsem skoncil u HTPC XU2 a ted jsem maximalne spokojeny. Neni nic s cim bych mel problem, nemusim spolehat na vyrobce co chci si najdu na netu a prizpusobim k obrazu svemu. Vyjdou novy kodeky, zadny problem upgradnu a jedu dal. Nerikam ze jsem stim nezapasil par veceru jsem nad tim stravil ale ted jsem opravdu spokojeny ale HLAVNE jsem byl schopen si to udelat sam a necekat na milost respektive nemilost vyrobce neco opravit. Takze nejen cena ale moralni vydrz zarizeni je nekde uplne jinde a to nemluvim ani o moznostech XBMC ktere zadny MMC nema. Nevnucuju ti svuj nazor jen jsem reagoval a pokud si ho chces koupit tak si to kup a preju ti pevne nervy a at ti dlouho a pohodove slouzi jako me HTPC.
    Naposledy upraveno uživatelem konevki: 12-05-2014 v 15:42

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2007

Noo je to len male vylepsenie A-400..neviem,neviem ci by som za to dal 300€.....predrazene moc moc moc....
    je to stale len evolucia...nie novy chip,ale stale 2 roky stary!!
    Pred par rokmi bol Popcornhour leadrom v segmente multimedialnych prehravacov..ale pred rokom-dvomi sa mu zmenilo vedenie..odisiel hlavny inzinier vyvoja a podobne a od vtedy to islo dole vodou,ved A-400 ladili sakra 2 roky ,aby to vobec islo...
    android vsetkym sliape na krk...
    v lete pride Nvidia K1 a to bude supa...
    samozrrejme s plnou podporou H265....
    inac bol by som rad keby sa znova vysplhali medzi spicku...ale nejak spomaluju uz treti rok po sebe.....
    Naposledy upraveno uživatelem rado101k: 12-05-2014 v 21:40

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2013

Mám MMC do 2k a na co jej využívám jsem maximálně spokojen. A pokud cena A-410 bude 7-10k, tak nevím jak vy, ale zato si dnes postavím ultratichý miniPC s takovou výbavou a výkonem, že si natom nejen spustím jakýkoliv fillm, ale zahraji i ty nejnovější hry! ;-)

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Miki_ Zobrazit příspěvek
    ale zahraji i ty nejnovější hry! ;-)
    Tak v tychto vyrokoch by som bol naozaj opatrny, bud bude ultratichy, alebo si zahrajes najnovsie hry. Ale obe veci sucasne? Tazko.

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

A za 7-10k už vůbec ne

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

A aj tá cena bude nakoniec možno menšia ako 7k. Cena u výrobcu je nastavená na 259 USD.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Tu cenu jsem strelil od boku vubec jsem to nezjistoval. Nyni jsem se kouknul za kolik se prodava v nasich koncinach model PCH A-400 a ta cena je kolem 7k takze predpokladam ze levnejsi to urcite nebude nez lonsky model. jen chci poukazat ze ja kupoval pred 2 lety XU2 za 9k a ten rozdil v tech zarizenich je proste markantni alespon pro me.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ok .. tak dajte teda daky typ na HTPC s dialkovym ovladacom .. ja ho hladam 3 roky a zatial som ziaden nenasiel ..

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    dajte teda daky typ na HTPC s dialkovym ovladacom
    mas plno tipov v susednom vlakne, dnes "leti" NUC.

Strana 1 z 14 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Popcorn Hour A-400
    Od hakmar v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 27-03-2021, 19:09
  2. Popcorn Hour A-200
    Od Hmm v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 22-04-2017, 11:13
  3. Popcorn Hour A-300 ???