Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 13 z 14 PrvníPrvní ... 311121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 196

Téma: Popcorn Hour A-410

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Ešte by som doplnil, že zvuk som ťahal ako cez HDMI, tak aj cez cinch a optiku na oboch krabičkách.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ak je zasadny rozdiel aj pri prepojeni digitalom, bude niekde zrada. Sprav si BitPerfect test za pomoci DTS CD, ktore ti AVR* musi detekovat ako DTS aj ked ide o PCM data. V pripade uspesnosti, mas istotu ze neprebieha ziadny processing na urovni prijimaca.

*Predpokladam, ze mas AVR a nie stereo zosilnovac, kedze pises o digitalnom prepojeni.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

To vivid.sk: posielal som ti SS ale asi to nejak neprechádza, v každom prípade mi to detekuje v oboch prípadoch v DTS. Keď tak napíš čo ďalej v SS, ďakujem.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

napis tu .. myslim ze to viacerych bude zaujimat ..

to co pises je prapodivne .. ked oba prehravace posielaju DTS signal , musi to hrat na supu rovnako ..

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Zatial riesime cez SS, ked bude nejake resume, predpokladam, ze bude zverejnene.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Pánové mám dotaz. Popcorn 410 nebo VTen? Rozhoduji se mezi nimi. Volal jsem na Umax, na jejich bezplatnou linku stran jejich Minix neo 8plus a VTen, zajímal mě hlavně obraz. Odpověď..VTen je obrazově z jejich nabítky nejlepší. Bohužel 410 neprodávají, takže info bylo jen na VTen. Takže se rozhoduji mezi nimi dvěmi i vzhledem k plasmě VT60 Panas. 410 nebo VTen.
    Myslíte, že by tam mohl být nějaký obrazový rozdíl?Zatím používám Mackbook 17" s grafikou AMD 6750 nebo Mini Nvidia GF 320. Vím že ten mini je na pod tv ideál, jen si říkám, jestli bych se obrazově neposunul někam dál. 17" maca se mi na to nechce ,,týrat" při těch dneska Apple cenách ho musím šetřit..To raději dám do miniho SSD disk a bude sloužit dál. Dikes.

P.S. Na 410 je USB slave. Slouží jen pro připojení k počítači? Nebo by šlo i využít i jinak. Dost často u počítače používám USB Dac M2Tech se sluchátkovým výstupem.Myslíte si, že by ten popcorn mohl ten USB Dac, vidět jako zvukovou kartu? On ten sluchátkový výstup asi nebude nic moc.
    Naposledy upraveno uživatelem lada32: 21-05-2015 v 17:40

Nováček
    Registrace
    Oct 2014

Vie mi niekto poradiť? A-410 mi niektoré súbory .ts prehrá a niektoré nie... Tie čo neprehrá, tak v PC fungujú...

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

No a jak se liší parametry? Viz MediaInfo.

Je tu pravidelně Avatar uživatele -Vl-
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od rogis66 Zobrazit příspěvek
    Vie mi niekto poradiť? A-410 mi niektoré súbory .ts prehrá a niektoré nie... Tie čo neprehrá, tak v PC fungujú...
    A není to náhodou z feedu ze satelitu v 4:2:2? Tak ty asi v popcornu nepůjdou.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravim panove. (psano z mobilu..)

Prosim o radu z praxe. Jedna se mi o to, jestli si A-410 poradi s navigaci ve formatu AVCHD. Prehravat a plynule navazovat na jednotlive transport streamy *.mts (*.m2ts) obsazene v PRIVATE / AVCHDL / BDMV / STREAM zvladal uz model A200 (C200), ale mne zajima, jestli 410 zobrazuje i menu s nabidkou, pokud ji samozrejme obsahuje. V podstate tak, jak je to bezne u Blue Ray disku - nastaveni titulku, zvuku, bonusy atd., tak jak to umi original AVCHD prehravace Canon, Panasonic a jine. Melo by to zrejme fungovat tak, ze po spusteni slozky AVCHDL se objevi nabidka Menu a prehravac stoji a ceka na vyber uzivatelem. Bohuzel nemam jak to overit, jsou to jen informace z doslechu.

Na mem stavajicim A-210 to funguje tak, ze po spusteni slozky AVCHDL zacne prehravani jednotlivych streamu potupne bez preruseni za sebou, jako pri klasickem filmu - ovsem bez moznosti vyberu aspon zakladnich kapitol. Coz je u zaznamu napriklad tydenni dovolene naprosta katastrofa. Zatim je resenim protivne posouvani zaznamu pres time-shift, coz je na infarkt.

A za druhe mne zajima, jestli na A-410 zustava zachovano nastaveni titulku posledniho prehravaneho titulu i po vypnuti pristroje do "hlubokeho" standby. To znamena zachovani jazyku, umisteni, velikosti a kodovani.

Dekuji za info.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Čo sa týka tvojej prvej otázky na tú ti neodpoviem, lebo nemám nič v AVCHDL a čo sa týka titulkov, tak zostávajú v nastavení aké si zadáš sám.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Strapal Zobrazit příspěvek
    V podstate tak, jak je to bezne u Blue Ray disku
    To nepředpokládám. Většina přehrávačů tohoto typu podporuje jen BD-Lite, kvůli licenci. Plné jsem viděl snad jen u Dune HD Smart B1.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

A nebo v mé historické Dune BD Prime 3.0, kde to jede i po síti z ISO souboru, včetně "Hollywood" menu...... (Kvůli pokroku (HEVC,4k,VP9) se však "jebu" s Kodi na divné krabičce s původně Androidem)

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Díky. Mno... tak je otázka, jestli zaplatit řádově o 3 litry více za bazarový A-410 než za A-210 a to pouze za "paměť titulků". Pominu-li přínos solidního zvukového procáku v 410. Ovšem flac a jiné nekompresy stejně přes PH neposlouchám, tak to bude asi jedno. Nebo myslíte, že si ze Sigmy a z uživ. rozhraní ve 410 sednu na kakátko a 210 bude okamžitě odstaven?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2011

Pamäť titulkov má aj A-410, ako som písal.

Strana 13 z 14 PrvníPrvní ... 311121314 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Popcorn Hour A-400
    Od hakmar v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 27-03-2021, 19:09
  2. Popcorn Hour A-200
    Od Hmm v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 22-04-2017, 11:13
  3. Popcorn Hour A-300 ???