Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Samsung UE55F8000 a problém s se zvukem

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Zdravím, abych popsal svou sestavu.

Mám televizor Samsung UE55F8000 a starší 5.1 domácí kino LG.

Domácí kino mám napojené přes optický kabel, tak, že přehrávač používám pouze jako AUX-OPTIC zesilovač, takže 5.1 sestavu používám i k TV přenosu, filmům z HDD a vlastně ke všemu.

A teď k problému:
    Občas mi hraje pouze levý přední reproduktor. Stává se to vlastně skoro furt, ale problém zmizí, když z jednoho kanálu přepnu jinam a hned zpátky, to hned hrají všechny (poskytované kanálem) reproduktory.
    Pokud koukám na vlastní film z HDD, tak se problém projevuje tak, že se střída hraní všech reproduktorů pouze s jedním při "pauzování" tohoto filmu. Funguje to opravdu na přeskáčku. Zmáčknu pause, hrajou všechny, zmáčknu pause, hraje jeden, a takto furt dokola. Opravdu nevím co dělat. Nic mě nenapadá, jen mohu dodat, že když hraji hru na XBOXU, celá sestava hraje jak má. Poradí někdo, čím by to mohlo být?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Mas vystup Dolby Digital, alebo DTS (cize bitstream), v pripade filmov? Ak ano problem je v DK a TV s tym pravdepodobne nic nema.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Samsung UE55F8000
    Od Viliamko v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 587
    Poslední příspěvek: 02-04-2015, 23:29
  2. LCD: Samsung UE55f8000 cenová priepasť
    Od maros.m6000 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-11-2013, 23:02
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 05-05-2013, 13:34