Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kabely Samsung TV

hanysolo (1)|19.4.2014 10:03
Dobrý den,
od té doby co mám Samsung TV se mi náhodně restartuje při čemkoliv. Na jednom foru jsem našel že to je snad špatnou kabeláží, byl tam i návod, ale tomu jsem moc nerozuměl. Mohl by mi někdo popsat, co tam ten týpek řiká? Lidi tam píšou že to zvládli i bez technika.

"...took the back off of my TV, and showed me a discolored connector on a ribbon cable connector going from the P/S board to the main board. It's an 18" black cable about in the middle of the TV with 2 white connectors. He took the connector off and you could easily see the brownish discoloration (excess heat?) and the discolored metal pins on the connector which probably weren't making good electrical connection. He gave me a new P/S board and a new cable. "

Díky :-)
bastlir (3245)|19.4.2014 11:07
Připouštím, že závada na HDMI kabelu by to teoreticky mohlo dělat. Jenže to by musel být vadný už z výroby, nebo bys musel po něm jezdit traktorem.:o Věřím tomu, že to bude dělat závada zdroje. Každopádně to okamžitě poznáš tak, že odpojíš mimo antény všechny kabely. A vlastně můžeš i anténu, protože by se ti měla restartovat i ve SMART.