Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 37 z 37 PrvníPrvní ... 27353637
Zobrazené výsledky: 541 až 553 z 553

Téma: Samsung 2014 - UExxH7000, UExxH8000

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Děkuji Vám moc za rady. Poslední věc jaký je nejnovější Firmware na Samsung UE55H8000 vyplatí se aktalizace? Jednou jsem to udělal u LG 4K BD přehrávače a dost jsem si pohoršil rád bych se toho vyvaroval.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Poslední je verze 1410.0 z prosince 2019. Aktualizace bych se nebál.
    Překvapilo mě, že nemá stejnou verzi jako všechny ostatní FHD TV serie H. Spis ma podobnou verzi jako 4k modely.
    Na me TV je posledni verze 2900.0 a nic noveho jsem v ni nezaregistroval. Pokud TV nebyla dlouho aktualizovana, zmeni se ti mozna vzhled panelu Smart Hubu (lista, co vyjizdi na spodu obrazovky), asi bych rekl, ze k lepsimu. Ale na rychlost jejiho zobrazeni to bohuzel nema vliv. Niceho jineho jsem si nevsiml od koupe az do ted.
    Naposledy upraveno uživatelem Hight0wer: 15-02-2020 v 01:39

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Chtěl bych se zeptat když mám v noteboku TV Skylink Live dostanu přehrávání zrcadlením do TV Samsung UE55H8000? Tv Skylink Live apk bohužel nemá.
    Naposledy upraveno uživatelem Technisat isio stc: 21-02-2020 v 20:40

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Ano, jde to. Ta technologie se jmenuje Miracast. Ale asi to nefunguje vzdy, musi to podporovat ovladace, viz https://www.thewindowsclub.com/set-u...windows-10/amp
    Jednodussi je to streamovat z nejakeho zarizeni s Androidem - telefon nebo tablet. Tam se to vetsinou jmenuje Bezdratovy displej nebo Prenaset u nastaveni siti.

Taky muzete zkusit tohle, sam jsem jeste nezkousel:
    https://www.vojtechkral.cz/bezdratov...-nikdy-snazsi/

Nebo si od Skylinku vzit misto dekodovaci karty do CI+ zarizeni Kaon MZ-102, jak jsem psal. Mozna to jde vymenit.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Zeptám možná hloupě jde do TV Samsung UE55H8000 doinstalovat apk Skylink Live?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nejde. Len pre modelove rady od roku 2016 (t.j. TIZEN), tato TV este bezi pod starsim OS.
    Odporucam skusit KODI + plugin Skylink Live TV addon. Je to uplne iny komfort prehravania, bez judderu a cukania, priamo z prostredia KODI.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Jestli to dobře chápu ta apk Kodi lze nainstalovat do TV? V noteboku Skylink Live mám.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 25-02-2020 v 09:05

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Nejde, asi myslel v notebooku. Leda by sis koupil nějaký android box - další zařízení, které se připojí na internet a s TV propojí přes HDMI.
    Jak máš do TV přivedený Skylink, rovnou do interního DVB-S2 tuneru a v CI+ zasunutou dekódovací kartu? Pokud ano, můžeš se zeptat, jestli to jde vyměnit za hybridní receiver Kaon, já ho od Skylinku dostal. Mám v něm jak normální programy, tak archiv z internetu - je do něj připojený kabel z paraboly a na internet. Do TV jde HDMI.

Registrace
    May 2009

Nevravel som o notebooku. Otazka znela, ci to ide nainstalovat do TV, odpoved znela jasne: NEJDE.

Co sa tyka druheho riadku, KODI. Mozes ho pouzit kdekolvek v (HT)PC, alebo v lacnych amlogic krabickach, vlakien tu je na fore plno.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Dvb-T2 mám vyřešen mám Sat. přijímač Technisat Isio Stc 4K mám ho propojen přes Hdmi obraz je parádní. Červené tlačítko i pip jsem tím získal šlo mi o TV archiv co má Skylink Live. Jediná možnost jak dostat Skylink Live do TV je přes Screen obrazovku pmoci Wifi s Noteboku. Ovšem obraz je nic moc proto jsem myslel, že je ještě jiná možnost s lepším obrazem. Bohužel jak je vidět tak neni to je vše co jsem chtěl škoda.

Registrace
    May 2009

Obraz zodpoveda tomu, aky lezie so serverov skylinku, cize cca 720p@4mbit.

Citace Původně odesláno od Technisat isio stc Zobrazit příspěvek
    Jediná možnost jak dostat Skylink Live do TV je přes Screen obrazovku pmoci Wifi s Noteboku.
    No comment. Treba translator SK->CZ ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Obraz zodpoveda tomu, aky lezie so serverov skylinku, cize cca 720p@4mbit.

No comment. Treba translator SK->CZ ?
    Na tak jednoduchou odpoveď nepotřebuji překladač a Slovensky umím velice dobře!!!!

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Citace Původně odesláno od Technisat isio stc Zobrazit příspěvek
    Jediná možnost jak dostat Skylink Live do TV je přes Screen obrazovku pomoci Wifi s Noteboku. Ovšem obraz je nic moc proto jsem myslel, že je ještě jiná možnost s lepším obrazem.
    Pokud vypada obraz v notebooku lip, zkusil bych ho jeste do TV zapojit pres HDMI nebo VGA. Podle toho, jake ma notebook vystupy. DVI lze taky zapojit do HDMI. Existuji kabely nebo redukce.
    Pokud bude obraz lepsi, je mozne, ze notebook nestiha po wifi obraz prijimat i odesilat.
    Dalsi moznost je koupit nejake dalsi zarizeni, jak psal Vivid. Nad tim bych vazne premyslel, protoze prinos Kodi je mnohem vetsi nez jen pro plugin Skylinku.
    Doporucuju si Kodi nekam nainstalovat (pomuze to s rozhodovanim) - na notebook nebo neco s Androidem a pridat plugin Stream Cinema. Pak neni satelit potreba prakticky vubec.
    https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-faq-stream-cinema

Strana 37 z 37 PrvníPrvní ... 27353637

Podobná témata

1. Tip na TV hlavne pre PS3 do 45-50tis Kč
    Od elviszije v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 09:55
  2. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 17:02