Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 38 z 38 PrvníPrvní ... 28363738
Zobrazené výsledky: 556 až 566 z 566

Téma: Samsung 2014 - UExxH7000, UExxH8000

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

System sa nejako specialne neprezentoval pod konkretnym nazvom pre uzivatelov, nazov je Orsay OS a v neskorsich radach bol nahradeny TIZENom. Myslim, ze hned rok nato, cize rada "H" bola posledna rada s OS Orsay.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    System sa nejako specialne neprezentoval pod konkretnym nazvom pre uzivatelov, nazov je Orsay OS a v neskorsich radach bol nahradeny TIZENom. Myslim, ze hned rok nato, cize rada "H" bola posledna rada s OS Orsay.
    Díky moc za odpověd. Přesně pro tento operační systém prý končí od Samsungu podpora pro apk Telly. Takže brzy mi internetová tv TELLY nepojede je v pr.....!

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Pořid si tohle:
    https://m.heureka.cz/multimedialni-c...i-mi-tv-stick/

Nebo něco podobného a máš klid. A můžeš používat i Kodi..

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Citace Původně odesláno od Hight0wer Zobrazit příspěvek
    Pořid si tohle:
    https://m.heureka.cz/multimedialni-c...i-mi-tv-stick/

Nebo něco podobného a máš klid. A můžeš používat i Kodi..
    Díky moc za radu. Vypadá to dost dobře, nevěděl by si o něčem podobně malém ale s klasickým ovladačem? Tenhle funguje přes bluetooth to pro manželku nebude dobré. Navíc já mám univerzální DO tak bych to tam chtěl přidat. Tohle tam dát nepůjde.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Technisat isio stc Zobrazit příspěvek
    Vypadá to dost dobře, nevěděl by si o něčem podobně malém ale s klasickým ovladačem?
    https://www.alza.cz/google-chromecas...v-d6195002.htm S ovladačem, ale ten je taky přes bluetooth, protože zařízení je za TV a klasický IR ovladač by na něj "neviděl". Jinak je hromada multimediálních center s klasickým ovladačem cca. od 800 CZK nahoru.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost u TV Samsung UE55H8000, že je možné přehrátím firmware přijímat programy DVB-T2? LG prý vydává ke starším modelům TV s DVB-T2 firmware které umožní zobrazit programy v systému DVB-T2. U TV Samsung UE55H8000 totiž píší, že má tuner DVB-T2 rozhlasové stanice DVB-T2 totiž hrají jak už tady někdo podotkl. Televizní programy bohužel ne.

Registrace
    Feb 2007

TV nemusí mít HW pro dekódování HEVC video kodeku. Proto audio (rozhlas) hraje, ale s obrazem je to prostě smůla - přehrát FW jen nestačí.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2015

@Technisat stc
    O dve stranky spat som Ti pisal, ze tento model nevie HEVC na internych tuneroch a ziadny SW upgrade to nevyriesi. Moze mat maximalne T2/Mpeg4.

Nováček
    Registrace
    Oct 2019

Díky, není to z mé hlavy. Říkal to technik ze servisu mluvil hlavně o LG TV, že to u některých modelů spravil aktualizace firmweru.

Registrace
    Feb 2007

Technika pošli do... to ti měl taky říci, pokud to je opravdu technik, že je to právě závislé na HW podpoře, kterou musí TV fyzicky mít instalovanou z výroby (některé modely, šly upgradovat v servisu právě výměnou desky s HW podporou HEVC dekódování). Jinak ti je FW na ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2020

Ano, je klidně možné, že to má jiný výrobce zakázané jen ve firmwaru a jeho aktualizace pomůže. Ale to není případ Samsungu, rozhodně ne u řady H. Rozsáhlejší průzkum, než jsem provedl já, těžko někdo jiný zopakuje. Pročetl jsem všechno možné, ptal jsem se majitelů různých modelů, nechal jsem si přepájet tuner z jiného modelu, aktualizoval FW a nic. I když televize umí DVB-T2 i HEVC, neumí to zároveň. Signál z tuneru ve formátu HEVC dekódovat neumí. FW máš přitom stejný jako já. Tenhle boj můžeš s klidným vědomím vzdát.

Nakonec jsem to řešil tím Skylinkem a jsem rád, pouštění pořadů z archivu zpětně používáme víc, než sledování pořadů, co aktuálně běží.

Strana 38 z 38 PrvníPrvní ... 28363738

Podobná témata

1. Tip na TV hlavne pre PS3 do 45-50tis Kč
    Od elviszije v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 09:55
  2. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 16-09-2005, 17:02